Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Арматура
Añadido 14 jul. 2024

Арматура

@armatura_blacksun
Número de suscriptores: 821
Fotos: 6,990
Videos: 1,650
Enlaces: 1,450
Descripción:
Є арматура, є і культура! Для зв'язку: @GromOfDeath
Fuente

Арматура | Я бачив як вмирають цілі міста. Я бачив як з них виривають душу.Я бачи...

Logotipo de la comunidad de telegram - Арматура Арматура @armatura_blacksun
131 Vistas/Alcance 2025-01-18 17:33 Mensaje №10361
Я бачив як вмирають цілі міста. Я бачив як з них виривають душу.Я бачив, як над руїнами стоять примари того, що кілька митей тому були багатоповерховими будинками.Я дивився в порожні, чорні та мертві очі-вікна цих будинків.Я бачив могили у дворах та городах.Я бачив тих, хто залишався в таких місцях, старих та молодих, ховающихся в підвалах.Я не хочу більше "фортеці Бахмут". Занадто дорогою ціною вона була "створена" недолугою, жадібною, мстивою та наскрізь корумпованою недовладою ригів, квартальних дегенератів, відвертих покидьків та просто мразоти.Ніхто з цих виродків не отримав покарання, за свої пройоби, за брехню та боягузтво.Ніхто з цих тварюк не ловив КАБи єбалом, не притерпав від ФПВ, не розбирав завали під вогнем арти, не виносив на собі поранених та вбитих Побратимів, не стрибав в підарські окопи при штурмах, не сидів в викошених посадках, не закопував свій телефон, не відбивався від безкінечних м'ясних хвиль орків, ніхто з цих підарів не поклав життя та здоров'я за волю та можливість ЖИТИ. Жоден. Абсолютно. Через тотальний пройоб підготовки до вторгнення, через повний брак захисних споруд, укріплень, траншей, окопів, бліндажів, ВОПів, РОПів, адекватних КСП, канонірів та укриттів, Україна втрачає цвіт нації, кращих з кращих Синів та Дочок. Вони гинуть, тому що їбане кодло зелених виродків ніяк не нажреться. Укріплення не будуються, на їх будівництві, точніше НЕ БУДІВНИЦТВІ, влада краде шалені кошти, що приводить до того, що навіть найкрутіші та найдосвідченіші Бригади поступово тануть та втрачають боєздатність. Гинуть Воїни...Якщо нічого не зміниться, то за Бахмутом та Авдіївкою, підуть Павлоград та Мирноград, Селідове та Курахове, Вугледар та Константинівка, а далі Запоріжжя та Дніпро... Укріплень як не було, так і немає... Все або спизжено, або вирито в коліно глибиною, хєр зна де, фіг знає навіщо...А підари в шмарафоні будуть і далі розповідати про потужність, незламність, форум мила, єрмаків, татарових та інших дефективних менеджерів, від яких смердить рашкою, антимайданом, порушенням Конституції та спижженими мільярдами.Ось про це ж саме написав Сергій Шкаберда, оцініть будь ласка, якщо згодні.Американський піхотинець