Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ARES TacMed news
Añadido 14 jul. 2024

ARES TacMed news

@arestactic
Número de suscriptores: 192
Fotos: 168
Videos: 98
Enlaces: 76
Descripción:
Не віддавай своїх темряві. Адмін: @arestactic_ua IG: https://www.instagram.com/arestactic.ua/ FB: https://www.facebook.com/arestacticua/ YT: https://www.youtube.com/channel/UCnh6Q1w6u9AimFDjGa0nweA Магазин: https://arestactic.com.ua
Fuente

ARES TacMed news | ГАЗОМ ЕБАНУТЬ? — НУ ЕБАНИберемо і робимо #пораненняВлітку 2024 ми впер...

Logotipo de la comunidad de telegram - ARES TacMed news ARES TacMed news @arestactic
150 Vistas/Alcance 2025-04-08 13:03 Mensaje №532
ГАЗОМ ЕБАНУТЬ? — НУ ЕБАНИберемо і робимо #пораненняВлітку 2024 ми вперше стикнулись з БОР подразнюючої дії, зокрема CS (хлорпікрин). На тижні я отримав горизонтальну інформацію про застосування підарами таких БОР з летальними випадками з нашого боку, а отже необхідно розуміти що робити і як мінімізувати шкоду для себе.БОР НА ОЗБРОЄННІ ПІДАРІВЗаводські (РГ-во, «гвоздь») і імпровізовані боєприпаси для скидів і ручного застосування спорядженіCS – хлорпікрин – кристалічна речовинаCN –хлорацетофенон – рідинаЗагалом це речовини подразнюючої дії для розгону мітингів, однак при високих концентраціях призводять до набряку легень, що і зумовлює летальність.Також при потраплянні на шкіру зумовлюють появу виразки, яка довго загоюється ;Зумовлюють ураження очей з наслідкамиЗверніть увагу:Ці речовини важче повітря і в воді погано розчинніЗАСОБИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ Протигаз + закритий одягЯКЩО ВИ ГОЙДИКі по вам скинули газ — не ховайтеся в ямі, воно тебе дістане. Необхідно покинути зону ураження, вона відносно невелика.Взвєсь осідає на речах, тому за можливості шмотік просочений ганьбою бажано скинути.Для проведення деконтамінації — вода з милом (має бути лужний р-н)Якщо потрапило в очі - промивати водою хвилин 15Якщо побратим надихався, то працюйте згідно пункту А марчу.ЯКЩО ВИ МЕДИКВ даному випадку основними небезпеками вважаю набряк легень і бронхоспазм.Рекомендовано:КисеньВ2 агоністи і ГКС при бронхоспазміПротиотрути нема,лише підтримуючі заходиПри набряку верхніх дихальних шляхів доцільно розглянути застосування I-GelЗВЕРНІТЬ УВАГУЯкщо ви помітили або до вас донесли що противник у вашій смузі отримує засоби РХБЗ — готуйтесь. Це вірний знак що вони мають на меті застосування БОР.Не нехтуйте засобами захисту і заходами безпекиТак, я теж їбав тягати з собою протигазЯ теж їбав копати резервне укриттяПРОТЕКраще зайвий раз єбашнуть ніж умєрєть☝️Джерела:https://pmc.ncbi.nlm.nih.gov/articles/PMC10801713/#s3https://www.cdc.gov/niosh/ershdb/emergencyresponsecard_29750034.html