Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Архітрав
Añadido 14 jul. 2024

Архітрав

@archi_trave
Número de suscriptores: 1 441
Fotos: 4,370
Videos: 17
Enlaces: 921
Descripción:
Історична архітектура України та світу Блог про урбаністику: https://t.me/ne_urban Адміністратор: @gregor_wagner
Fuente

Архітрав | Вбивство по-львівськи, або «це ж було вже» 🥸За гучною назвою – звична ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Архітрав Архітрав @archi_trave
291 Vistas/Alcance 2026-05-20 08:40 Mensaje №4456
Вбивство по-львівськи, або «це ж було вже» 🥸За гучною назвою – звична для міста історія: руйнація, бюрократія, повна відсутність важелів впливу і балкони, що падають на голову.📍На вулиці Франка, 59 стоїть будинок у жанрі «наполовину реставрація, наполовину лотерея на виживання». Особливого шарму ситуації додає магазин під аварійним балконом і авто його працівника, яке регулярно блокує тротуар. Тож якщо шматок балкону таки вирішить піти у вільне падіння — обійти цю зону ураження буде складно.Правовий статус цього урбаністичного атракціону теж захоплює – будинок має ОСББ, яке, схоже, практикує філософію невтручання: балкон доведено до аварійного стану, реакції – мінімум.❗️Місто ж тим часом демонструє весь арсенал дієвих інструментів:1. Співчуває.2. Надсилає листи-застереження.3. Встановлює знамениту «паличку зі стрічечкою», (яку оперативно прибирають).4. Скеровує власницю на програму співфінансування – цілком реальний механізм, якби аварійні балкони мали звичку терпляче чекати своєї черги.5. Про всяк випадок нагадує, хто буде винен, якщо комусь цей балкон таки прилетить на голову ☠️Теоретично до справи мав би долучитися Офіс охорони культурної спадщини, який має повноваження притягати до адміністративної відповідальності – практично ж, після багатьох звернень на Гарячу лінію, балкон продовжує обсипатися, у авторки почалася сесія, а Андрій Садовий усе ще мер Львова.Тому в цій всій зраді і зневірі пропоную взяти попкорн, будівельні каски і запровадити регулярну рубрику спостереження за його обваленням.Щоб коли це нарешті станеться, ми могли з чистою совістю сказати: «Ну ми ж попереджали» — і символічно тупнути ногою в напрямку чергової відписки.Ваша щира авторка і дослідниця міського простору — Ксеня.👉 Коментар автора блогу. Ця ситуація значною мірою піднімає кілька питань. Чому міста Україна не мають жодних важелів впливу на такі ситуації, окрім накладання штрафів та виписування приписів? Чому ці штрафи настільки малі, до того ж їх довгий час можна не сплачувати без будь-яких наслідків? Варто пам’ятати, що відповідальні за стан балконів — власники будинку, проте міста мали б мати повноваження, які дозволяли би просто вирішувати подібні проблеми, наслідком яких може стати травмування/смерть людей.#Україна #Галичина #Львів #авторська_колонка