Fuente
Аптека 9-1-1 | Чому ми йдемо до лікаря тільки тоді, коли вже зовсім погано 💉Симптом з...
1 270 Vistas/Alcance
2026-06-23 07:38
Mensaje №752
Чому ми йдемо до лікаря тільки тоді, коли вже зовсім погано 💉Симптом з'явився тиждень тому. Думка «треба сходити до лікаря» — теж. А запису й досі немає. Знайома історія?
Психологи виділяють кілька причин, чому так відбувається.Поки «не болить нестерпно» — мозок каже «можна почекати»▶️ Навіть якщо людина відчуває симптоми, візит до лікаря зазвичай відкладається до тих пір, доки вони не стають нестерпними. Це не лінь, а звичний спосіб мозку економити ресурси: навіщо діяти, якщо ситуація терпима?«Нічого не болить» — найчастіша помилка ▶️ Як правило, до лікаря ми звертаємося виключно у разі виникнення проблем. Але саме в цьому і проблема: на ранніх стадіях багато захворювань не викликають виражених симптомів. Коли людина зрештою звертається, то хвороба вже може бути запущеною. Брак часу — і питання здоров'я опиняється в кінці списку ▶️ Навчання, робота, сім'я забирають весь вільний час, тому здоров'я відкладається на останню позицію. Страх і тривога перед самим візитом ▶️ У деяких людей формується справжня тривога перед лікарями. Це теж психологічно зрозуміла реакція, а не «дурниця».⏩ Сервіс "Телемедицина" від мережі Аптека 9-1-1 — найзручніший спосіб звернутися до лікаря: онлайн, без черг та безкоштовно. Не відкладайте турботу про себе!👥Наш сайт | Телеграм-бот