Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - anasstep
Añadido 06 ene. 2025

anasstep

@ansttep
Número de suscriptores: 6 407
Fotos: 4,430
Videos: 338
Enlaces: 781
Descripción:
з питань співпраці - писати @anstte 🩷 Читацькі відгуки, естетичні добірки та арти; 🇺🇦 Розіграші книжок і лотереї на підтримку ЗСУ; 🏁 Про Формулу-1 з любовʼю 🏎️
Fuente

anasstep | ️🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️📖 Книга: Наступна місис Перріш✍️ Авторка: Лів Констан...

Logotipo de la comunidad de telegram - anasstep anasstep @ansttep
846 Vistas/Alcance 2026-06-01 16:40 Mensaje №10971
🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️📖 Книга: Наступна місис Перріш✍️ Авторка: Лів Константін💌 Серія: Mrs. Parrish №2🤩 Видавництво: Віват 🌟 Оцінка: 3/5Сюжет: події розгортаються через деякий час після першої частини. Джексон виходить із в’язниці і прагне повернути свою колишню дружину разом із доньками. Для цього він укладає угоду зі своєю новою дружиною, що запускає новий виток подій, маніпуляцій і небезпечних ігор.Жанр: психологічний трилерМої враження: чесно кажучи, я не покладала на цю книгу великих очікувань і, мабуть, це було правильне рішення. Бо в підсумку я все ж залишилася більше розчарованою, ніж задоволеною.Історія подається з кількох точок зору: повертаються знайомі героїні з першої книги, а також з’являється нова персонажка, яка відіграє важливу роль у розвитку подій. Це зацікавлює, але не рятує ситуацію повністю.Найбільше мене дратували вчинки персонажів. У якийсь момент я ловила себе на думці: «Як так можна?» Це дорослі люди, які вже пройшли через складні ситуації, але знову і знову наступають на ті самі граблі. І це виглядало капець як нелогічно.Щодо фіналу, то тут у мене змішані враження. З одного боку, приємно, що певна справедливість усе ж виграла. Але з іншого - є відчуття, що ця історія не була вже такою необхідною. Перша книга цілком могла залишитися завершеною без продовження.Але, як завжди, усе суб’єктивно - те, що не зайшло мені, цілком може сподобатися вам. І, до речі, мені все одно буде цікаво подивитися екранізацію.#відгук_анасстеп