Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - anasstep
Añadido 06 ene. 2025

anasstep

@ansttep
Número de suscriptores: 6 407
Fotos: 4,440
Videos: 338
Enlaces: 782
Descripción:
з питань співпраці - писати @anstte 🩷 Читацькі відгуки, естетичні добірки та арти; 🇺🇦 Розіграші книжок і лотереї на підтримку ЗСУ; 🏁 Про Формулу-1 з любовʼю 🏎️
Fuente

anasstep | ️🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️📖 Книга: Хованки з хижаком✍️ Авторка: Ендрю Мейн💌 Сер...

Logotipo de la comunidad de telegram - anasstep anasstep @ansttep
898 Vistas/Alcance 2026-04-29 17:08 Mensaje №10681
🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️📖 Книга: Хованки з хижаком✍️ Авторка: Ендрю Мейн💌 Серія: The Naturalist №1🤩 Видавництво: #книголав 🌟 Оцінка: 2/5Сюжет: головний герой - біолог і викладач університету - опиняється в центрі розслідування жорстокого вбивства своєї колишньої студентки.У злочині підозрюють дику тварину - ведмедя. Але герой переконаний, що це справа рук людини, і береться самостійно довести це, занурюючись у розслідування.Жанр: трилерМої враження: це було тотальне розчарування. Я очікувала значно більшого, адже сама задумка виглядає цікавою і навіть унікальною. Але реалізація… це щось дуже далеке від реалістичного трилера.З плюсів лише цікава ідея. На цьому все.Далі починаються проблеми.По-перше, головний герой.Перед нами звичайний університетський викладач, але як тільки він потрапляє в цю історію - миттєво перетворюється на якогось «супердетектива». Він їздить по місцях зникнення людей і буквально з нічого знаходить тіла. Типу побачив скупчення рослин - і вже знає, що там поховання. І так раз за разом.Це виглядає максимально неправдоподібно. Я просто не вірю, що звичайна людина може так діяти і брати на себе настільки серйозну роль.По-друге, деякі сюжетні моменти це відвертий абсурд.Наприклад, сцена, де герой інсценує власну смерть: дістає тіло з моргу, щось там вигадує, маніпулює з ним, накачує кров'ю і рідинами.По-третє, фінал.Це просто перевантаження екшеном і подіями, в які я не повірила ні на секунду.І окремо любовна лінія. Вона тут абсолютно зайва і виглядає притягнутою за вуха.У виисновку, це хороша задумка, яка, на жаль, отримала дуже слабку реалізацію.#відгук_анасстеп