Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - anasstep
Añadido 06 ene. 2025

anasstep

@ansttep
Número de suscriptores: 6 400
Fotos: 4,450
Videos: 339
Enlaces: 783
Descripción:
з питань співпраці - писати @anstte 🩷 Читацькі відгуки, естетичні добірки та арти; 🇺🇦 Розіграші книжок і лотереї на підтримку ЗСУ; 🏁 Про Формулу-1 з любовʼю 🏎️
Fuente

anasstep | ️🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️📖 Книга: Варіація✍️ Авторка: Ребекка Яррос💌 Серія: од...

Logotipo de la comunidad de telegram - anasstep anasstep @ansttep
923 Vistas/Alcance 2026-03-22 17:05 Mensaje №10357
🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️📖 Книга: Варіація✍️ Авторка: Ребекка Яррос💌 Серія: одиночна🤩 Видавництво: КСД Оцінка: 3/5Сюжет: Аллі та Гадсон познайомилися в зовсім юному віці і стали дуже хорошими друзями. Проте за маскою дружби кожен із них мав набагато сильніші почуття. Та в силу деяких обставин вони припинили своє спілкування, і через багато років доля знову зводить їх разом.Тропи: ❣️ від друзів до закоханих;❣️ другий шанс;❣️ маленьке містечко;❣️ фейкові стосунки.Тригери:🖤втрата близької людини.Мої враження: ну, знаючи, як пише Ребекка Яррос, від цієї книги я очікувала дуже багато. Адже тут у нас поєднання любовної історії між балериною і рятувальником. І, здавалося б, це дуже вдало і гарно можна обіграти.Власне, авторка і намагалася це зробити, проте, на жаль, мене це вразило не так сильно, як більшість попередніх книг.Мені вона читалася досить легко, але водночас вона одна з найбільших за обсягом серед любовних романів авторки, які я читала, тому просувалася я трохи повільніше, ніж зазвичай.Зазначу також, що тут у нас дуже багато родинних таємниць. Прям занадто багато - вони відкриваються мало не в кожному розділі. Так, це досить типовий прийом, але, як на мене, оцієї родинної драми було забагато.Стосовно почуттів головних героїв - якось я не відчула їхньої справжньої любові один до одного. У попередніх книгах авторки це було прописано значно сильніше.Також у цій книзі є дитина - не дитина головних героїв, але важлива персонажка. І, на жаль, вона мені не сподобалася.У підсумку, тут, звісно, щасливий фінал, як і має бути у більшості любовних романів. Я в цілому задоволена книгою, але не скажу, що ця історія стала для мене «вау».#відгук_анасстеп