Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Черговий шітпост
Añadido 06 ene. 2025

Черговий шітпост

@another_shitpost
Número de suscriptores: 206
Fotos: 12,800
Videos: 7,210
Enlaces: 2,790
Descripción:
Банк приколів
Fuente

Черговий шітпост | Спеціально для «розумників», які думають, що можна трохи підзаробити н...

Logotipo de la comunidad de telegram - Черговий шітпост Черговий шітпост @another_shitpost
49 Vistas/Alcance 2026-02-07 20:46 Mensaje №19329
Спеціально для «розумників», які думають, що можна трохи підзаробити на реєстрації Старлінків.Схема зазвичай виглядає так: до вас приходять (чи пишуть) з «класною» пропозицією - «допоможи зареєструвати термінал, бо я там зайнятий чи воюю». Обіцяють файні гроші за пару кліків і верифікацію в ЦНАП. Ви думаєте: «А чому б і ні, давай, зароблю трішки».Так от, тепер знайте: цей Старлінк завтра поставлять на ударний БПЛА або розвідувальне «крило» і запустять по наших містах або позиціях. І якщо цей борт десь по дорозі зріже наш РЕБ або зб’є зенітний дрон — вам пізда.Причетність встановлюється за 15 хвилин. Ви будете світитись у базі ЦНАПу як новорічна ялинка. Навіть не сподівайтесь, що якщо дрон розібʼється, то вас не знайдуть. На величезній матриці Старлінка (навіть версії Mini) є безліч дублюючих мікросхем. Достатньо вижити лише одній маленькій детальці, щоб спеціалісти зчитали серійний номер.Ваше прізвище вискочить у системі миттєво. І тоді до вас прийдуть не за поясненнями, а за статтею про «сприяння терористичній діяльності» або «державну зраду». Ніякі гроші не варті того, щоб стати співучасником прильоту по своїх же, а потім решту життя провести у вʼязниці на бутилці.Не будьте корисними ідіотами для підарів. Реєстрація Старлінка «на ліво» — це пряма квитанція в тюрму.