Fuente
Anonymous | Кризовий стан УЗ (просто найгірший за всі роки, і війною то - не прикр...
20 800 Vistas/Alcance
2025-10-27 14:19
Mensaje №1310
Кризовий стан УЗ (просто найгірший за всі роки, і війною то - не прикрити) зацікавив Юлію Свириденко. Укрзалізниця летить у прірву вже щонайменше 5 років під керівництвом +- одних і тих самих людей, які працюють аби тільки вдовольнити своїх приватних замовників, а далі - розпродати найліквідніші шматки підприємства іноземним компаніями (за якими стоять ті самі приватні українські замовники). Лещенко, що мав би хоч одним оком контролювати процеси - не здатен виявився навіть на те, щоб просто доповідати дійсний стан речей. Голова УЗ - не може нічого зробити, бо не має достатніх повноважень і важелів впливу. КМУ в особі саме Кулеби давно усунувся від проблем, бо знову ж таки «попросили великі бенефіціари». Все так. І нема тут сюрпризу. Вірно ж, Андрію Борисовичу? Ви ж все і так давно розуміли. Кажуть знайомі з Вами джерела Anonymous.З чого почати та з якого боку подійти до цього знекровленого стратегічного гіганта Свириденко наразі визначається. Та персоналії, які намагалися її використати, пустити пил в очі - з числа членів наглядової ради УЗ - вже всі вирахувані. ПРИЄДНАТИСЯ ДО ANONYMOUS