Fuente
2D PARTY anime&k-pop | Привіт! Я Skorich - засновниця фестивалю та один з організаторів 2D PA...
1 400 Vistas/Alcance
2025-04-30 16:31
Mensaje №399
Привіт! Я Skorich - засновниця фестивалю та один з організаторів 2D PARTY anime & k-pop 😏На цей івент я прийняла рішення взяти учсать у команді журі як професійний художник-ілюстратор, дизайнер "за кулісами" та як людина з досвідом різних напрямків у творчості.Я з дитинства в темі, навчання поєднувала і поєдную з роботою, тому що це нескінченні улюблені мною процеси, які майже 15 років приносять мені задоволення та досвід - мій особистий скарб 💖Моя загальна робота - це діджитал арт та графічний дизайн. Я маю власну команду виконавців, яка працює над маленькими та великими проєктами по Україні, Європі та інших країн під моїм керівництвом та участю.До цого часу я працювала у крупних відомих компаніях графічним дизайнером, промисловим дизайнером, починаючи від поліграфії до великих тиражів канцелярії та наборів для творчості, закінчуючи дизайном текстилю та одягу, веб. Працювала з великими світовими брендами.Окрім технічної праці у сфері дизайну я поєднувала також творчість з власними ілюстраціями, а додатковим, можна сказати, як хоббі, я працювала викладачем академічного малюнку, живопису та і по інший бік - проводила онлайн курси по діджитал, і досі є наставником своїх учнів.На руках я маю дві офіцфні освіти по своїй сфері діяльності, додатково закінцені курси, індивідуальні заняття, брала участь у виставках. Але скажу одне - в творчості немає обмежень, окрім підписаного контракту про нерозголошення багатьох робіт через компанії.Я дуже полюбляю свою роботу і поєднувати її з івентами, ділитися досвідом з іншими та надихати на щось круте!Створюємо спогади разом! До зустрічі на 2D! 🌸