Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - We are Liverpool | Ліверпуль 🇺🇦
Añadido 06 dic. 2025

We are Liverpool | Ліверпуль 🇺🇦

@anfield_team
Número de suscriptores: 1 289
Fotos: 11,600
Videos: 1,330
Enlaces: 151
Descripción:
Все про Ліверпуль та навіть більше По всіх питаннях - @KO_red_scouser
Fuente

We are Liverpool | Ліверпуль 🇺🇦 | Кертіс Джонс про свої виступи цього сезону:«Сезон виходить нестабільни...

Logotipo de la comunidad de telegram - We are Liverpool | Ліверпуль 🇺🇦 We are Liverpool | Ліверпуль 🇺🇦 @anfield_team
246 Vistas/Alcance 2026-05-15 14:01 Mensaje №17440
🗣 Кертіс Джонс про свої виступи цього сезону:«Сезон виходить нестабільним, і, думаю, це стосується всієї команди. Я провів багато матчів. Хоча мені й хотілося б грати в центрі півзахисту та закріпити цю позицію за собою, я також ціную партнерів поруч і їхні якості.Статистика говорить сама за себе. Мені не раз казали, що я занадто довго тримаю м’яч, але всі бачать, що при цьому я майже не втрачаю його. Найважливіше зараз — зробити наступний крок: більше забивати та частіше віддавати результативні передачі». 🗣 Кертіс Джонс:«Я такий хлопець, у якого очі одразу загоряються, щойно м’яч опиняється в ногах. На обличчі одразу з’являється усмішка. Саме заради цього я й виходжу на поле, особливо в такій команді та такому клубі». 🗣 Кертіс Джонс про гру на позиції правого захисника:«Я просто люблю грати у футбол. Правий захисник, центральний захисник чи нападник — для мене головне виходити на поле. Мені пощастило мати якості, завдяки яким я комфортно почуваюся з м’ячем і впевнений у своїх силах.Я не з тих, хто боїться нових ролей. Так, я хочу грати в центрі півзахисту, і знаю, що достатньо хороший для цього, але команда завжди має бути на першому місці».