Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - We are Liverpool | Ліверпуль 🇺🇦
Añadido 06 dic. 2025

We are Liverpool | Ліверпуль 🇺🇦

@anfield_team
Número de suscriptores: 1 289
Fotos: 11,600
Videos: 1,330
Enlaces: 151
Descripción:
Все про Ліверпуль та навіть більше По всіх питаннях - @KO_red_scouser
Fuente

We are Liverpool | Ліверпуль 🇺🇦 | Арне Слот про мерсисайдське дербі:«Це завжди особливий матч, незалежно...

Logotipo de la comunidad de telegram - We are Liverpool | Ліверпуль 🇺🇦 We are Liverpool | Ліверпуль 🇺🇦 @anfield_team
229 Vistas/Alcance 2026-04-17 16:00 Mensaje №17075
🗣 Арне Слот про мерсисайдське дербі:«Це завжди особливий матч, незалежно від того, шістдесятий він чи ні. Але якщо це останнє дербі на одному стадіоні, а потім перше на іншому, то це робить його ще більш особливим, якщо таке взагалі можливо.Зараз вони перебувають у дуже хорошому стані. До особливого статусу цієї гри можна додати ще один-два відсотки. Для них це завжди особливий матч — але для нас теж». 🗣 Арне Слот про Уго Екітіке:«Йому ще не робили операцію. Це страшенний удар для нього: перейти в новий клуб, одразу почати так сильно впливати на гру, а потім опинитися в такій ситуації. Попереду на нього чекало ще дуже багато — зокрема й матч проти колишнього клубу в чвертьфіналі Ліги чемпіонів, і важливе літо.Насамперед мої думки зараз із ним, адже він вибув на дуже довгий час і пропустить стільки особливих моментів. Він не перший і не останній футболіст, який проходить через подібне на старті кар’єри, і ми знаємо чимало прикладів, коли гравці поверталися після такого ще сильнішими.Я на сто відсотків упевнений, що він буде одним із тих, хто згодом скаже: можливо, саме ця травма зробила мене ще сильнішим і ще краще підготувала до гри на ще вищому рівні». 🗣 Арне Слот про прихід і відхід гравців:«Якщо згадати домашній матч проти ПСЖ, то цілком можна сказати, що майбутнє виглядає обнадійливо. Ми змогли більше контролювати м’яч, ніж вони, завдали 21 удар, мали більше володіння і високий xG проти команди, яка зазвичай сама домінує за цим показником.І це навіть з урахуванням того, що Уго довелося піти з поля вже на 30-й хвилині, а Алексу — у перерві. Ця команда вже не раз показувала, що здатна конкурувати з найкращими в Європі. Ми обіграли тут трьох інших чвертьфіналістів, і це говорить про те, що вже зараз маємо дуже сильну команду.Так, певні зміни будуть, адже Роббо і Мо йдуть. Але майбутнє виглядає світлим. Я не думаю в категоріях цифр, якщо говорити про нових гравців. Ми дивимося на позиції, на те, хто вже точно піде, а далі побачимо, що станеться влітку. Ви ж знаєте, ми — клуб, який живе за рахунок трансферної моделі».