Fuente
We are Liverpool | Ліверпуль 🇺🇦 | Арне Слот про те, чому команда вийшла за іншою схемою — з трьома центр...
240 Vistas/Alcance
2026-04-09 11:01
Mensaje №16962
🎙 Арне Слот про те, чому команда вийшла за іншою схемою — з трьома центральними захисниками — і наскільки це спрацювало:У них швидкість буквально всюди, на кожній ділянці поля. Куди не подивишся — скрізь шалений темп. [Ашраф] Хакімі та Нуну Мендеш — неймовірно небезпечні в атаці, і не лише вони. Саме тому ми випустили проти них Джеремі Фрімпонга та Мілоша Керкеза — у цьому й полягав задум.Я думав, що так ми зможемо пресингувати їх дуже високо й агресивно, адже Джеремі та Мілош — це також два футболісти, які здатні впоратися з таким темпом. Бо якщо ти тиснеш на Хакімі чи Нуну Мендеша, вони не просто починають бігти. Вони починають прискорюватися на абсолютно шаленому рівні — це навіть не спринт, а щось вище за нього, і ти маєш якось із цим справлятися.І зазвичай такі гравці, як Джеремі та Мілош, краще підготовлені до цього, ніж класичні вінгери. Але, як ми побачили, щоразу, коли ми намагалися пресингувати їх високо й агресивно, саме в ці моменти нас і розривали. Думаю, через наш високий та агресивний пресинг вони створили п’ять чи шість справді гольових моментів.Це ще раз показує, наскільки важко грати проти такої команди. Ми пробували діяти через високий пресинг із тими футболістами, яких я вже назвав, а коли сідали в низький блок, це означало, що на полі в нас було більше захисників, більше втоми й більше силової боротьби.