Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - We are Liverpool | Ліверпуль 🇺🇦
Añadido 06 dic. 2025

We are Liverpool | Ліверпуль 🇺🇦

@anfield_team
Número de suscriptores: 1 289
Fotos: 11,600
Videos: 1,330
Enlaces: 151
Descripción:
Все про Ліверпуль та навіть більше По всіх питаннях - @KO_red_scouser
Fuente

We are Liverpool | Ліверпуль 🇺🇦 | Джеймі Каррагер про те, чому Салах має залишитися у Ліверпулі принаймн...

Logotipo de la comunidad de telegram - We are Liverpool | Ліверпуль 🇺🇦 We are Liverpool | Ліверпуль 🇺🇦 @anfield_team
223 Vistas/Alcance 2025-12-17 15:02 Mensaje №15566
🎙 Джеймі Каррагер про те, чому Салах має залишитися у Ліверпулі принаймні до завершення сезону:«Я не бачу Мохамеда Салаха в “Ліверпулі” наступного сезону. Але головне для мене — чи побачимо ми Салаха відтепер і до кінця сезону.…Якщо він думає про відхід, я б наполегливо порадив йому передумати, бо якщо він піде зараз, розмови йдуть лише про Саудівську лігу.“Ліверпуль” у другій половині сезону може вийти у фінал Кубка Англії або фінал Ліги чемпіонів. Можеш уявити Салаха в Саудівській Аравії, у якійсь команді, й він дивиться, як “Ліверпуль” виходить у Будапешті на фінал Ліги чемпіонів? …Коли ти повернешся наприкінці січня, у тебе буде три місяці. Можливо, ти не ладнатимеш із тренером, але десь почнеш у старті, десь вийдеш на заміну, а десь і не вийдеш. Але те, що ми побачили на “Енфілді” на вихідних, було приємнішим за те, що ми бачили на “Елланд Роуд”.Чи заслуговує Салах як гравець “Ліверпуля” на більше? Так. Він заслуговує на коридор пошани, він заслуговує на перформанс/банер на “Копі”, і він заслуговує на можливість вивести родину на поле. Він заслуговує, щоб його вшанували в останньому матчі за все, що він зробив як гравець “Ліверпуля”.Тож відклади свої розбіжності з тренером убік і подумай про ще три-чотири місяці в “Ліверпулі”. Найгірше, що може статися — він отримає велике прощання. Найкраще — він виходитиме з партнерами на фінал Ліги чемпіонів у Будапешті. Якщо він сидітиме в Саудівській Аравії й дивитиметься на це — він дуже пошкодує».