Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Anda
Añadido 14 jul. 2024

Anda

@andachan
Número de suscriptores: 1 071
Fotos: 675
Videos: 25
Enlaces: 134
Descripción:
✨Усім Хай ✨ https://andach.carrd.co/

👥 Número de suscriptores

1 071
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: +2
Promedio/Mes:: +49

📊 Mensajes por Día

1.1
Último día: 3
Promedio semanal: 1
Promedio por día: 1.1

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

Anda 2026-01-04
Anda🎄 2025-12-21
Anda | Chan 2025-01-08
Anda | Chan🎄 2025-01-03
Anda | Chan 👻 2024-10-30
Anda | Chan 🕸️🕷️ 2024-10-06
Anda | Chan DTIYS 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 640 26-06-10 12:30
Я не суперконфліктна людина і завжди намагаюся уникати конфліктів, ставитися до всього з розумінням… АЛЕАле останнім часом у мене все частіше виникає питання…. Якого біса щоразу, коли я беруся за якусь серйозну комішку, обов’язково виникають якісь проблеми?І це при тому, що я й так дуже рідко беру комішки...З однією людиною домовляєшся заздалегідь, чекаєш референси, а у відповідь повний ігнор. При цьому людина продовжує активно писати в коментарях, а потім ти бачиш, що це замовлення вже робить інший художник.Вибачте, а можна було мені про це сказати?Якщо у вас щось змінилося, якщо для вас це занадто довго, якщо ви просто передумали, напишіть про це. Скажіть: «Я вирішила замовити в іншого художника». Я взагалі не бачу в цьому проблеми. Тоді я просто розрахую свій час на інші справи.Інший випадок. Людина продовжує обговорювати замовлення, хоча вже домовилася з іншим художником про реф і модельку. При тому, що те саме планувалося зі мною, і я вже почала працювати над референсом.У підсумку я сама написала, відмовилася від замовлення та повернула кошти. У чому проблема зробити це самостійно? Невже так складно написати кілька слів? Чи вам настільки хочеться витрачати гроші на те, що вам не буде потрібним?( P.S.Там була ще одна причина, чому я так зробила, але це вже інше) Якщо ви боїтеся когось образити відмовою, то повірте, набагато гірше просто мовчати й тягнути до останнього. Краще чесно сказати, що передумали, ніж змушувати людину витрачати свій час і самим витрачати гроші на те, що вам вже не потрібне.( знову ж таки )
👁 161 25-12-24 13:38
#оголошення_волонтераУвага‼️ Увага‼️Ми розпочинаємо "Великий зимовий благодійний розіграш"‼️Настають важкі і холодні часи, ворог - рашист ні на мить не хоче зупинятись, постійно обстрілює, запускає шлюхеди і ракети по містах, вбиває і катує полонених і цивільних.Але ми просто так не здаємося, не зважаючи на будь які труднощі. І я вірю, що об'єднавшись ми дамо гідний відсіч цим істотам, і саме наші військові розраховують на нас, на нашу підтримку‼️🔨 І саме тому ми, відкрили банку збору для двох наших друзів, для пана Кіміно — з його збором для знайомого військового; для пана Жабича —для його збору на пікап для зенітників ФПВ дронів.😊Наша загальна мета зібрати загалом 35 — 45к грн❗️З цієї суми 5к грн підуть для Кіміно, а решта на пікап. Я вірю, що об'єднавши наші зусилля ми досягнемо цієї цілі, моя віра непохитна протязі всієї нашої Вітчизняної війни!😈Але звісно ми підійшли до цього питання не з пустими руками, ми підготували вам хабар-призи за донати:1 місце — велика дакімакура (185 см у довжину), з намальованим неко — інша сторона хтива, тому я вам не покажу)👌2 місце — велика фігурка неко, велика і прекрасна.🥯3 місце — пані Фрірен і Ферн, середнього розміру, не хвилюйтесь, усі фігурки мають спідню білизну💘4 місце — унікальний набір хабара, фігурка Міку, мініатюрки кровососа з гри Сталкер і брелок орчихи.💘5 місце — манга "Берсерк" том 1, підійде для тих хто починає ознайомлюватись з "батьком" темного фентезі.💘6 місце — манга і комікс, буде що почитати у час відключення світла.💘7 місце — український комікс і книжка по малюванню, книжка БУ але вона підійде для тих, хто тільки починає вчитись малювати, де описано базові теорії по малюванню🥦8 місце — ? ............Якщо і ви хочете долучитись до збору то зможете приєднатись, приймається ваш майже будь який хабарчик чи послуга, пишіть під цим постом, потім зв'яжемось з вами.❤️Розіграш проводимо через Моноквиточки — 1 квиточок = 50 грн, 2 квиточка = 100 грн і т. далі. Увага, переможців визначаємо за допомогою банку Монобанк, а тому якщо маєте іншу картку то не забудьте потім написати свої ім'я під постом визначення переможців. Ми також будемо дуже раді якщо будете поширювати збір, як на свій канал так і знайомим.😊Ми також хочемо подякувати людям, які допомагали зі збором хабара:Богдан, Квартира Квіточки, Еш'ра орчиха, Хіна Хіме, NEKOGATARI SHOP, Pinji🎯 Ціль: 35 000 - 45 000 ₴🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/2A953BseFG💳Номер картки банки4874 1000 2241 2681Час закінчення розіграшу 31 січня
👁 588 25-10-02 08:17
💜☁️☁️☁️☁️☁️ від Ivy на честь Геловіну!🎃🌟Умови участі:🌟- Бути підписаними на Ivy- Зробити репост цього допису до свого ТГК та надіслати скріншот під цим дописом (репости у приватний чи порожній канал не рахуються). Якщо у вас немає каналу, надсилайте цей допис 3 або більше друзям- Не вести соц.мережі російською та не мати нічого пов'язаного з росією, їхньою мовою та культурою💀 Що можна змінювати?Ви можете змінювати композицію, спрощувати її, змінювати позу та оточення. Головне - впізнаваність дизайну персонажки (одяг, волосся, макіяж, аксесуари тощо) та збереження тематики українського Геловіну!🐈‍⬛ Надсилайте роботи у вказаний нижче допис! При публікації своєї роботи у ТГК, чи інших соц.мережах, використовуйте хештег #IvyDTIYS2025_Halloween, щоб ми могли вас репостнути!🏆Призи:Буде обрано 5 переможців! Усі з них можуть вибрати один варіант з-поміж кількох категорій (артбуки, посібники та манґа).🌟Сам список призів, з яких можна вибрати, буде у дописі нижче🌟Коли кінець?Дедлайн надсилання робіт - 15.11 о 23:59. Оголошення результатів відбудеться в іншу дату, яку ми повідомимо по закінченню DTIYS.💜🌱Із нетерпінням чекаємо ваші роботи і заздалегідь дякуємо всім учасницям та учасникам!Слідкувати за Ivy
👁 794 25-09-29 07:01
Всім хааай 💙Я нещодавно повернулася з подорожі до Італії, і це була, мабуть, найчарівніша моя поїздка ever За тиждень я побувала у Бергамо, Мілані, на озері Комо та у Венеції.💙Бергамо — мало туристів, смачна паста, красиві вулички і лише година дороги до Мілана. Комфортне й недороге місце для зупинки 💙Мілан — ми приїхали сюди заради Duomo di Milano, це просто неймовірнооо Обожнюю готику! Трохи пошопилися, прогулялися містом і, звісно, бахнули аперольчика 💅🏻.💙Озеро Комо — це окрема магіяКуди не глянь, неймовірні краєвиди. На жаль, вдалося потрапити лише на одну віллу, та й та була частково зайнята весіллям 🧊. Але наступного разу я точно хочу пожити там кілька днів: поплавати, відвідати інші вілли й повністю відчути цю красу.💙Венеція — це любов із першого погляду! Їхні вузькі вулички, мости, ресторанчики біля води… а вечірня Венеція просто казка Взяти пляшечку вина, сісти на сходах і дивитися, мерехтіння ліхтарів у воді, тааа, романтикаааа дівчатаа🥰Шкода, що не вдалося довше погуляти, але це ще один привід повернутисяНе скажу, що я відпочила фізично, бо ми за день находжували 16–20 тисяч кроків( для мене це 💀), але ментально трохи відновилася 💙
👁 159 25-09-11 14:07
🦋 💬💬💬💬💬💬💬 💬💬💬 💬💬💬 🦋Все просто - ви надсилаєте одну свою роботу і лишаєте посилання на свій ТГК, а ми репостимо! 👍 Умови:1️⃣Бути підписаними на канал Ivy та зробити репост цього допису на канал, який хочете просунути.2️⃣Не мати нічого спільного з росією, російською мовою, культурою тощо.3️⃣Ви можете просувати будь-які види творчості! 4️⃣Учасники надсилають лише одну роботу і в підписі вказують тільки посилання на канал. Нехай ваші роботи говорять за вас!5️⃣NSFW та гор ставимо під спойлер.6️⃣Анкети приймаються до 23:59 12.09.7️⃣Репостити будемо всіх! Мінімальний інтервал репостів складатиме 20 хвилин. 8️⃣Сама галерея закінчиться тоді, коли всі анкети будуть репостнуті! Після цього вони пробудуть на каналі ще 36 годин, щоб усі змогли роздивитися різні малюнки та знайти нових цікавих митців!9️⃣Спілкуйтеся! Не соромтеся сказати іншим, що вам подобається їхня творчість! Це зробить галерею більше ефективною.❤️ Надсилайте свої анкети у коментарі цього посту!💜 Запрошуємо всіх брати участь, а також шукати цікавих митців у коментарях! Бажаємо успішного просування!Слідкувати за Ivy
👁 623 25-08-12 12:16
‼️‼️Увага, увага — конкурс‼️‼️Вперше в історії нашого каналу ми робимо конкурс для талановитих художників‼️У нашому конкурсі можуть брати хто завгодно, незалежно від вашого скіла в малюванні, окрім тих хто підтримує рос агресора, веде канал російською, а також ті хто підтримує жорстокість до тварин.👍Отже, що буде в цьому конкурсі? Все просто, ваші намальовані арти по нашим вимогам. А саме арти по всесвіту "S.T.A.L.K.E.R"❗️Ви можете намалювати будь який арт — по позам, фонам, стилем тощо — лише за умовою що це буде пов'язане з всесвітом. Якщо хочете намалювати свого ОС — то будь ласка, ми будемо тільки раді, однак не забудьте написати під коментарем арту що це ваш персонаж з іменем, якщо це буде інший персонаж то так само зробіть (наприклад укр вутубера, актора, персонажів з інших тайтлів тощо.) Приймається будь який ваш стиль, можна навіть хтиве намалювати, звісно під спойлер кидайте — проте не з такими фендомами як: шота, гуро, зоо, педофілія, воре ці фендоми не приймаються на нашому каналі й конкурсі. А іще не приймаються персонажі з ігор геншин, хонкаї та зеро зеро — адмін їх недолюблює через позиції компанії щодо українсько-російської війни.🔨Ну й звісно, у нашому конкурсі будуть 3 призові місця1 приз — 1000 грн2 приз — 500 грн3 приз — 250 грн💜Намалювали арт, і що далі? А далі скидуйте свої арти і посилання на свій канал під цим оригінальним постом — ми вас пронумеруємо. Або можете скинути свій арт адмінові у ПП , зі своїм. Ви також можете зарано написати своє ім'я і канал під цим постом, щоб ми могли стежити за вашим успіхом! Як прийде час, адмін обере 10 найкращих артів, на його думку, і зробить публічне голосування за найкращий арт! І так визначимо переможця по одному призу, вдруге переможець конкурсу не може бути.😈Час завершення конкурсу буде 14 вересня, о 14:30💃Ми також будемо дуже раді поширенню цього поста в інші ТГК.Удачі вам всім.🤗
👁 473 25-04-06 18:21
#оголошення_волонтераДоброго дня, мої улюблені люди-сталкери, а сьогодні у нас збір! Сьогодні ми допомагаємо нашому другові Кіміно зі збором на ремонт авто, там залишилось 18к грн, і сподіваюсь що ми закриємо вчасно!😊І у нас у розіграші будуть 2 фігурки, а отже у нас будуть 2 призові місця!1 місце — фігурка дівчинка в костюмі кролика, немаленька, 20 см зі справжніми колготками! Дякуємо за цей хабар панові адмінові Червона кімната кота🤩2 місце — фігурка Хатцуне Міку у формі демоничка, яка ще й сидить. За цей хабар дякуємо пані адмінові Хіна/Аніме Фігурки 💜Умови розіграшу прості, через квиточки. 50 грн — 1 квиточок, 100 грн — 2 квиточка і т. д. Задоньте на банку чи картку, зробіть скрін і присилайте скрін під оригінальним постом збору, і нічого зайвого не писати, ми вас пронумеруємо. Потім через онлайн рандомайзер оберемо двох переможців🤗Якщо збір закриємо раніше зазначеного часу, то ми приймемо донати від зборів у пана Жабича🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/3RZGXop1qC💳Номер картки банки4441 1111 2189 7858На з.бір для пана ЖабичаТермін закінчення 19 квітня о 15:00🥰
👁 662 25-01-31 20:51
#оголошення_волонтераДоброго дня, мої улюбленці, а сьогодні у нас новий і серйозний збір. До нас звернулась по допомогу одна файна художниця, власниця тгк "Палаюча троянда", яка раніше з іншими художниками збирала кошти на ФПВ дрони для 3 Штурмової, збирали за рахунок скетчів, І саме зараз їй потрібно допомога по збору на екофлоу (зарядна станція) для близької для неї людини на передовій.💘Сьогодні розігруємо ось такі призи:1 місце — настільна гра "Градус"2 місце — манга "Блакитний період"3 місце — артик і наліпки з Фанкона 2024До кожного приза у будуть й патчі)🥳Розігруємо через шанси моно, 25 грн — 1 шанс, 50 грн — 2 шанс і так далі.Розіграш проводимо через монобанк, тож вам нічого не треба пересилати.Ми будемо раді кожній гривні, а за 5 грн ви зможете отримати маленький подарунок.Розіграш завершимо тоді, коли назбиремо необхідну суму, можливо до призових місць ми додаємо ще деякі подарунки.😊На екофлоуДля 10 ОГШБр "Едельвейс"🎯 Ціль: 30 000 ₴🔗Посилання на збірhttps://send.monobank.ua/jar/AMETuzKuG5
👁 401 25-01-17 15:59
#оголошення_волонтераДоброго дня, мої улюбленці, сьогодні у нас дуже важливий розіграш, де будемо допомагати Жабичеві зі збором на авто для артилелистів.У нашому розіграші будуть аж 3 призових місця:1 місце — 120 мм гільза намальована талановитою художницею "Відьомска скринька"2 місце — 2 манги "Блам"3 місце — ІХЗО (індивідуальній хімічний засіб обігріву), турнікет "Січ" (оригінал), наліпки від На Бандерштаті (не розпакований)І до кожного приза будуть стікерочки і патчі.За такий хабар дякуємо одній добрій людині, яка воює за нас ще з початку широкомасштабної війни.Розігруємо через квиточки: 1 квиточок — 50 грн, 2 квиточка — 100 грн і т. д., але ми будемо щиро раді навіть 1 грн — яка може врятувати життя наших захисників, маленьких донатів не буває.Для участі донатимо на банку чи картку на квиточки і відправляємо скріншот під оригінальним постом, зайвого нічого не писати. В коментах ми вас пронумеруємо.Розіграш проводимо через рандомайзер! А не через моно!Також ми щиро будемо вдячними за репост цього збору.🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/9qNpsQwDtt💳Номер картки банки4441 1111 2038 0724Закінчення розіграшу 26 січня о 15:00