Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Книжкові щоденники Насті ✨📝
Añadido 19 feb. 2025

Книжкові щоденники Насті ✨📝

@anastasiya_books13
Número de suscriptores: 2 984
Fotos: 1,660
Videos: 515
Enlaces: 942
Descripción:
Розповідаю про цікаві книги та ділюсь своєю думкою з вами ❣️📚 Адмінка @Anastasiya_13_13 Важливі посилання, реклама, співпраця, вішліст https://linktr.ee/anastasiya_books13
Fuente

Книжкові щоденники Насті ✨📝 | Відгук до Балада про фантомів і надію ❤️‍🔥 Автор: К. М. МороноваОцінка...

Logotipo de la comunidad de telegram - Книжкові щоденники Насті ✨📝 Книжкові щоденники Насті ✨📝 @anastasiya_books13
393 Vistas/Alcance 2026-04-23 17:32 Mensaje №2447
Відгук до Балада про фантомів і надію ❤️‍🔥 Автор: К. М. МороноваОцінка: 5/5 ⭐️ Видавництво: @ksd_bookclub#Відгук: Ця частина як зцілення душі 🥹Дуже цікава загалом дилогія, перша книга була з нотками трилера. А ця — з нотками фентезі, бо вона про фантомів, хоча, може, вони дійсно існують, хто знає 😁Коли кінцівка першої мене розбила, то було приємно читати про цього фантома, ніби як зцілення, але емоційні гойдалки в мене тут були все одно 🙈Ця книга точно відображає її назву, як я вже сказала, вона про фантомів, і також про надію все-таки знайти свій спокій ☺️Взагалі це був один з моїх улюблених другорядних персонажів першої частини. Я не буду казати, хто це, бо якщо ви ще не читали першої, то це буде спойлер, і я взагалі не очікувала, що книга буде про цього героя, але авторка нас порадувала 🥰Для мене ця історія була романтична і моментами болюча, але в кінці я плакала від радості 🥹Якщо ви прочитали першу історію і закохались у цього персонажа так само, як і я (і повірте, ви розумієте, про кого це), тоді я вам рекомендую читати цю книжку також, бо тут буде саме його зцілення, так сказати 🖤А ще вона дуже легко і швидко читається, я її проковтнула за один день 😁Одним словом, я залишилась в захваті, як ви вже зрозуміли, тому ця історія, як і перша, отримує від мене 5/5 ⭐️Але якщо оцінювати всю дилогію, то перша книжка мені сподобалась чуть-чуть більше 🙈