Fuente
amosov.fm 🇺🇦 | Бачу велику навалу руснявої ботні в соцмережах. І це логічно, що після...
44 100 Vistas/Alcance
2024-11-08 22:50
Mensaje №7901
Бачу велику навалу руснявої ботні в соцмережах. І це логічно, що після виборів у США росія буде нас максимально хитати. Я розумію, що від поради "дотримуйтесь інформаційної гігієни" уже нудить (імене також), але не можу нічого іншого сказати, окрім як "дотримуйтесь інформаційної гігієни". - Багато новин із посиланням на анонімні джерела в ЗМІ, західних ЗМІ не будуть стосуватися реального стану справ, або будуть стосуватися опосередковано. Просто тримайте це в голові. - Російська агентура, як бачимо, вже активізувалась. Депутат Шевченко тому приклад, але це надто очевидний приклад. Зараз буде багато накидів. - Більш агресивно будуть продовжуватися спроби розсварити суспільство. Інфоатаки на військових та волонтерів. Бачу і класику стосовно мобілізації.- Ближче до зими почнуть накручувати по енергетиці. - Споживайте інформацію дозовано, якщо ви від читання якогось каналу чи прослуховування чиїхось етерів сатанієте - обмежте споживання. - Не вступайте в суперечки в коментарях під дописами, якщо ви заводитесь. З вами може "спілкуватися" руснявий бот/троль (вони стали дуже "розумні"). Це мої спостереження/поради. Для росії зараз найкращий час для зомбування українців і вона ним скористається на стільки, на скільки ми їй це самі дамо. (Тут на каналі до речі теж час від часу пасуться русняві боти)Бережіть себе і свою зозулю. Добраніч.