Fuente
amosov.fm 🇺🇦 | Виявляється, легенди французького року, гурт Indochine, випустили пісн...
904 Vistas/Alcance
2026-06-07 15:11
Mensaje №10787
Виявляється, легенди французького року, гурт Indochine, випустили пісню присвячену українським героям. З’ясував для себе це абсолютно випадково, бо не часто їх слухаю, хоч і дуже люблю їхнє звучання. Так от, пісня “Вікторія” (очевидно — “перемога”) починається із фрази “Russia will lose”. Багато хто із відомих топ-артистів послідовно і віддано підтримує Україну, але аби вставляти цитати такого роду собі в трек — чую вперше.Пісня датована 2024 роком. Пісня — справжній воєнний гімн: “Будемо жити день і ніч І ми нічого не будемо боятися Це наше життя, так воно є Це боротьба за мене Ми побачимо тих, хто піде І дзвенить посмертний дзвін і печалі наші Ми будемо тими, хто живе Захисти наші ночі та нашу ненависть ходімо”.Очевидно, пісня присвячена Силам оборони України, хоча ніде це окремо не прописано. При чому сама пісня якісна і хітова, скажімо так — набагато вище середнього треку гурту. (Не байрактарщина).Хто не знайомий з Indochine — це такі французькі Pet Shop Boys. От тільки Pet Shop Boys написали ганебний гімн Навальному (я не жартую, загугліть) зі словами “Free Russia Let Russia be free From the poison of Putin”. А Indochine створили реальний гімн справжнім героям.Я давно слідкую за французькою музикою та музичною “тусовкою”. І завжди засмучувало, що серед них постійно де-не-де присутнє зітхання за “загадочной руской душой”, Достоєвським та іншим шлаком, який вони підчепили після франко-російських культурних змішувань часів Наполеонівських війн.Ще більше надихає позиція таких видатних французів, як Катрін Деньов та гурт Indochine — залізні у своїй проукраїнськості без напівтонів.https://www.youtube.com/watch?v=_vkYZ7M7cDY&pp=0gcJCSgLAYcqIYzv