Fuente
amosov.fm 🇺🇦 | У 2022 році 8 травня ми багато говорили про те, як нівельоване гасло "...
1 180 Vistas/Alcance
2026-05-08 11:05
Mensaje №10655
🌺 У 2022 році 8 травня ми багато говорили про те, як нівельоване гасло "Ніколи знову". "Знову" сталося - російський нацизм підняв голову і світ навіть і не намагсвся це зупинити чи цьому запобігти. Боротьба з ним впала на плечі українців. Київ попереджав на всіх міжнародних майданчиках, що росія формує нову вісь зла, яка загрожує всьому вільному світові. За це українцям аплодували, захоплювалися і головне - допомагали нам фінансово і військово. Але рішучих дій для перемоги над росією, або (хоча б!) для свого захисту ніхто нічого не робив. Тим часом росія насичила Європу політичними силами нацистського штибу. Підтримала їх політично, фінансово, медійно. Посилила диктаторські режими в Ірані та КНДР. Допомогла МАГА-фашистам у США. Москва "прогріває" світ до стану 30-х років 20-го століття. "Ніколи знову" перетворилося на "Давайте ще". Зараз, після приходу Трампа до влади, прильоту російських дронів у Польщі, кількох небезпечних виборах у Європі, на континенті заворушились. Вчасно...Але є й хороші новини. Москві хуйово. Вона виснажується так само, як виснажився нацистський режим Гітлера. При чому путін так само не може зупинитися, як не міг зупинитися Гітлер. І він так само доведе себе до могили. Але чи зробить після цього людство якісь висновки? Я гадаю, що ні і історія знову аіде по колу через кілька десятків років. А ви що думаєте?