Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - amosov.fm 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

amosov.fm 🇺🇦

@amosovfm
Número de suscriptores: 3 853
Fotos: 4,690
Videos: 1,760
Enlaces: 2,100
Descripción:
Канал журналіста Амосова. Пишу про те, що думаю, розбавляючи наші новини сміхуйочками. WHATSAPP: https://whatsapp.com/channel/0029VbCzGRa1yT23t7aOX23W Facebook: https://www.facebook.com/amossov Чат каналу: https://t.me/joinchat/AAAAAE7a8619TtC9s--LCg
Fuente

amosov.fm 🇺🇦 | Викинуло в стрічку нахрюк одного публічного ватана на мову. Там під до...

Logotipo de la comunidad de telegram - amosov.fm 🇺🇦 amosov.fm 🇺🇦 @amosovfm
947 Vistas/Alcance 2026-05-06 13:18 Mensaje №10645
Викинуло в стрічку нахрюк одного публічного ватана на мову. Там під дописом знатний перепис ватятини. Був здивований, що виявляється є категорія осіб, які вважають, що українська мова - це "мова села". Як на мене, це пряма ознака того, що така особа вилізла із села. Точніше не з села, а з дєрєвні. Із російської ізби, з усім її "культурним" наслєдієм у вигляді печерного шовінізму. Або (що найвірогідніше) із такої іщби вийшли її батьки чи дідусі і дбайливо передали сімейні традиції суто російського жлобства. Їх якраз таки і переселили в українські великі міста і навчили марксізму-лєнінізму, а в якості "непокори" вони читали Булгакова. І тепер думають, що вони "городські", а значить "культурні". Вони там винищили українську і називають її "сільською". У мене для вас, панове (тобто господа іпучі) погані новини. По-перше, в тому аби бути із села немає нічого поганого. Людина із провінції має інший кут зору, мудрість і ставлення до життя, без якого суспільству не вижити. Кажу це, як дитя скла і бетону. По-друге, за останні роки я не пригадаю розумних, інтелігентних людей, які досягли успіху і говорять російською. Вони можуть говорити нею в сім'ї і з друзями, але поважають українську і послуговуються нею публічно і на роботі. Не тому що треба, а тому що це пристойно. А от російською від публічних людей часто чуєш різну хабальщину із мерзенними зворотами, але обов'язково пафоснами згадками наприклад про Ахматову (бо ж "культура"). По-третє, ваш час дійшов кінця. Попустіться. Всіх рублів не заробите, поїдете заробляти юані.