Fuente
amosov.fm 🇺🇦 | Депутат "Слуги народу" Богдан Яременко заговорив про нову коаліцію: "А...
1 080 Vistas/Alcance
2025-11-29 16:11
Mensaje №9876
Депутат "Слуги народу" Богдан Яременко заговорив про нову коаліцію: "А що далі? Далі, якщо ми дійсно вболіваємо за свою справу, ми маємо працювати над подоланням політичної кризи.Фракція партії "Слуга народу" повинна вперше зібратися на чесну розмову про себе - скільки нас? Звідки і за рахунок чого беруться голоси на законопроекти? Чи готові ми до нової коаліції? Колись вона [монобільшість ]була цінністю. Але зараз питання в іншому - чи існує вона? Адже попри формальну цифру (здається 228 чи 229 учасників фракції "СН"), яка дозволяє заявляти, що монокоаліція існує, ми вже близько двох років не здатні продемонструвати це при голосуванні. І справа не у відрядженнях. Взяти хоча б групу Разумкова, яка не голосує з фракцією за якимось там невеликим винятком. Насправді фракція за дуже невеликим винятком ніколи і не впливала на політичний порядок денний. І в цьому плані я не бачу ніякої різниці через кого це може відбуватися - через тиск Банкової чи через гіперактивність і амбційність інших політичних сил.Єдина відповідь на цю проблему - початок роботи самої фракції "СН", обговорення політичних питань, порядку денного і тд. Тобто волю фракції легко підмінити, коли депутати цю волю не проявляють. І неможливо, коли чи то 228 чи навіть 180 депутатів приймають колегіальне рішення"