👁 292
24-10-13 16:38
Лінк на допис в ФБhttps://www.facebook.com/share/p/bcyXEadrvs5EqhDM/КАРТИНА ЗА ДОНАТ на потреби нашого підрозділу РЕБ/РЕРу, 16 ОСБ з міста Тернопіль.Що ви, мої любі, зараз ніц не донатите, то та картина, написана в зоні бойових дій, піде з молотка за безцінь, як все в нашому житті.Тож не скупіться, випийте на гальбу пива менше цього п'ятничного вечора, і отримайте кавалок мистецтва як задурно))*Нема можливості для доната, то влупи поширення сего допису, аби другі знали!!Ніяких вам лотерейок, фіксованої суми: хто жирніше відслине, тому і воздасться за донат його! Хто не скупий, той і власник. Суму пожертви шановні парафіяни в коменти, або вичислятиму вас по баночці, закріпленій нижче.А ще, в неділю День художника. То привітайте у вигляді тої милостині, так аби був плюс до карми)Закінчуємо сю оказію за тиждень.Потреби підрозділу не постійні, і швидко змінні, від комплектуючих деталей(вартують як трансплантація печінки) до РЕБів котрі, часто буває, горять в посадках разом з хлопцями, так і авто якого взагалі нема(ото мрійник нє, тачку захотіли в наш час!) Бо пішки то далеко йти, то може хто ослика якого чи мула вишле))))))Про нас: ми власне бережемо небо над хлопцями, від п1д@рських комарів, і попереджаємо відки то дрантя летить на наші голови.Ви ж любите дивитися як наші ФПВ прилітають в морду мацкалоті, то зробимо ж так, аби у ворога не було таких же відео з нашими хлопцями."Очі перемоги" 2024р.,папір, олійна пастель, 65х50 см.Написана на фронті, солдат Володимир Бабій📝Реквізити:📝укрсиб: 5351 2950 7127 8352 (Сорівка Василь)моно: 4441 1111 3894 1236 (Сорівка Василь)монобанка https://send.monobank.ua/jar/5Ehh6q51oF