Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Типовий перекладач аніме, манґи, дорам
Añadido 14 jul. 2024

Типовий перекладач аніме, манґи, дорам

@amd_translator
Número de suscriptores: 1 258
Fotos: 1,220
Videos: 70
Enlaces: 812
Descripción:
Про переклад: поради, помилки, приколи. Чатик для обговорення: https://t.me/+NuS51fgnvc42NjYy (можете скидати туди й пропозиції дописів)
Fuente

Типовий перекладач аніме, манґи, дорам | У кінці травня у Японії на офіційному рівні заборонили кіракіра неему ...

У кінці травня у Японії на офіційному рівні заборонили кіракіра неему — імена, які не співпадають ні з поширеними читаннями канджі, ні з традиційними японськими прізвищами. До цього система надавання імені дитині була напрочуд гнучкою: батьки могли обрати будь-які ієрогліфи, які їм подобаються, і присвоїти їм довільне читання. Уявіть собі, що ви великий прихильник канджі 串、шашлик, і хочете назвати так свою дитину, але вам не подобається його читання, тому ви берете цей шашлик і називаєте його デルン、Дерун. Поєднуємо це все з типовим японським прізвищем — наприклад, Танака, 田中 — і отримуємо Деруна Танаку, який пишеться ієрогліфом "шашлик"︎ — 田中串。Дурка, скажіть? 🐒Багато японців успішно аб‘юзили систему цієї дурки, що породило незліченну кількість імен з абсолютно рандомними канджі і ще рандомнішими читаннями на честь різних аніме-персонажів і улюбленої їжі — у топі кіра-кіра неему вже кілька років поспіль стабільно тримається Цезар, який пишеться канджі "імператор", 帝、Пудинг, який пишеться канджі "мрія + принцеса", 夢姫、Доремі, так і записаний ієрогліфами "сім звуків", 七音、і навіть Адам, який пишеться звичайним канджі "чоловік", 男。💀💀💀На жаль, вже з кінця травня цього року більше ніхто не зможе назвати свою дитину Тарасшевченко Ямашіта і записати це канджі 埋立 (поховайте + вставайте), тепер доведеться або записувати такі імена абеткою для іноземних слів, катаканою, або вибирати якісь традиційніші читання канджі 😩👮🏻