Fuente
Приватний стендап Арізхук | чесно кажучи, я вже не понімаю, що мені хочеться більше: кудись на дні...
697 Vistas/Alcance
2025-12-03 21:50
Mensaje №1209
чесно кажучи, я вже не понімаю, що мені хочеться більше: кудись на дні 3-4 полазити, в Азію (без прикола, в мене один таргет сплошний) чи просто якийсь джингл белз🤣😵💫але я собі обіцяю найкращий прінцес трітмент одразу після лончу нового проєкту — це буде афігенний розбір глобальний трендів в контенті, комунікаціїі і роботі з брендами в 2026 році.з точки зору продукту і формату ми трохи замахнулись:- кльовий продакшен- афігенне наповнення (ми солідний рісьорч зробили і ще призма власного досвіду і погляду)- я хочу потестувати нові маркетингові інструменти - робимо мікро-бренді воно все так цікаво і навіть страшнувато, через це хочеться іноді голову в пісок сховати. найбільше нас з Машою захоплює факт, що ми робимо це нарешті для СЕБЕ.і звісно, це викликає новий рівень відповідальності, але й розкриває якісь нові наші грані. в мене даже є ексель табличка з трьома сценаріями доходу і планом продажів😅оййй, я сама трохи не вірю, що пів року тому я боялась навіть подумати про якісь свої навчання і тд. але те життя таке коротке, що треба свідомо вибирати, чому його присвячувати.буду дуже чекати ваших лайків в суботу, бо я чючють сцикую ахахах