Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ГОЛОБУЦЬКИЙ
Añadido 14 jul. 2024

ГОЛОБУЦЬКИЙ

@allgolobutsky
Número de suscriptores: 19 570
Fotos: 17,900
Videos: 2,980
Enlaces: 3,050
Descripción:
Весь Голобуцький: без цензури, без обмежень, більше і раніше, ніж в соцмережах! 16+)) Аналітика, фотожаби, інсайди, чутки, викриття - читайте на @allgolobutsky З питань співпраці і розміщення реклами пишіть на [email protected]
Fuente

ГОЛОБУЦЬКИЙ | Поки ще жива Сімоньян переконує, що наші дрони в Москві можуть витвере...

Logotipo de la comunidad de telegram - ГОЛОБУЦЬКИЙ ГОЛОБУЦЬКИЙ @allgolobutsky
4 059 Vistas/Alcance 2026-05-18 19:45 Mensaje №35040
Поки ще жива Сімоньян переконує, що наші дрони в Москві можуть витверезити тільки тих, "хто не знає напам'ять "Вставай, страна огромная"". Жаліється, що її діти вже місяць сплять в коридорі, але пишається, що вони точно знають, що фашисти - це українці. =="Навіщо летять ці безпілотники? Хозли, як я їх люблю називати, хочуть, щоб у нас тут з'явилося багато невдоволених, багато переляканих, розсерджених, які б стали говорити, навіщо нам це треба, ну як же так, ось жили собі спокійно, а навіщо, навіщо... Європа розраховує на емоційне вигоряння людей, які не знають напам'ять пісню «Вставай, страна огромная»....Летять безпілотники. Неприємно, страшно – мої діти, які місяць уже сплять у коридорі, у коридорі та ще в гардеробній – так, дійсно, насправді.На 9 травня маленька шестирічна ...начепила георгіївську стрічку не тільки собі, а й ляльці своїй улюбленій...і питає мене: "Мамо, ну я знаю, що ми у війні перемогли фашистів, а хто такі фашисти? Фашисти - це ті, хто відправляє нам безпілотники?"".==Виходить, це був такий план від початку - щоб росіяни відчули себе рано чи пізно жертвами суворих українців? А як же "друга армія", "за три дні", переможці, оце от все?