Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Анархія і Безлад 3. Кінець епохи Бу
Añadido 06 dic. 2025

Анархія і Безлад 3. Кінець епохи Бу

@aibruch
Número de suscriptores: 746
Fotos: 3,190
Videos: 313
Enlaces: 492
Descripción:
Неофутуристський демагогічний націонал-борщевистський визвольний рух Для зв'язку: @proponuyka_for_AiB_bot
Fuente

Анархія і Безлад 3. Кінець епохи Бу | І знову люди які пропонували боротися з поганою якістю освіти її розду...

Logotipo de la comunidad de telegram - Анархія і Безлад 2 #бугров-юга Анархія і Безлад 3. Кінець епохи Бу @aibruch
492 Vistas/Alcance 2026-03-21 10:15 Mensaje №9994
І знову люди які пропонували боротися з поганою якістю освіти її роздуванням та боролись з її оптимізацією пропонують боротися з проблемою корупції та колхозанів які, так, крім всього іншого їбуть своїх підлеглих та студенток(бо вони єбані колхозани і дегенерати і саме так у їх маленькому мозку ведуть себе люди з "владою") руйнуванням патріархату. Панове, я розумію, що у вашому прекрасному світі з райдугами та єдинорогами це працює саме так, але ґендерний аспект у всій цій справі взагалі не головний. Боротьба з корупцією та подібною поведінкою адміністрацій ВНЗ посрєдством вивільнення жинки і руйнування патріархату (лул) як і боротьба з злиттям університету бо студентам Вернадського кров з носа треба корочка Вернадського і це їх право це боротьба з вітряними млинами замість справжніх проблем. Якщо ми уявимо, що замість пана Б була б колхозанка з манією величі то так, напевно сексуальна частина цього скандалу оминула б університет та корупція, тиск на студентство і інші(насправді більш важливі аспекти цієї проблеми) нікуди б не зникли. У цьому університеті давно вибудувана система при якій адміністрація із найменш достойних представників студентства будує собі кадри для підковерних ігрищ. Усі ці "кадри", незалежно від того що вони робили - займалися фальсифікацією виборів, або їбалися з "особою схожою на Пана Б" на столі починають виступати проти цього коли адміністрація так чи інак кидає їх на ті привілеї які вони за свою кінчену діяльність отримали. Назвати їх жертвами в даній ситуації мені особисто тяжко. https://t.me/DirectActionKNU/149