Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - РДУГ-спільнота 🥝
Añadido 14 jul. 2024

РДУГ-спільнота 🥝

@adhd_uardug
Número de suscriptores: 4 102
Fotos: 504
Videos: 78
Enlaces: 345
Descripción:
Спільнота, яка об'єднує людей із РДУГ. Почувайтеся як серед своїх: розуміння, співчуття, підтримка, поради, наукові дослідження та багато іншого. Місце, де вас почують. Публікація вашого запитання на каналі @adhdadhd_bot
Fuente

РДУГ-спільнота 🥝 | question #adviceВід підписників:Питання до людей з РДУГ+РАС. У мене вс...

Logotipo de la comunidad de telegram - РДУГ-спільнота 🥝 РДУГ-спільнота 🥝 @adhd_uardug
1 520 Vistas/Alcance 2026-05-15 08:52 Mensaje №2775
#question #adviceВід підписників:Питання до людей з РДУГ+РАС. У мене все життя була проблема з виконанням будь-яких завдань вчасно. Особливо у школі та подібних закладах: будь-яка контрольна чи інша робота з обмеженням у часі завжди і неминуче закінчувалась тим, що я не встигаю її виконати. І розумієте, проблема не у тому, що я відволікаюся чи ловлю гав... Я намагалася відслідковувати, що і в який момент йде не так. Кожен раз одна історія: я можу миттєво почати виконувати завдання, знати як і вміти його виконувати ідеально, бути увесь час "у роботі", не відволікатися, не тупити, якомога швидше щось писати/малювати (крч, залежно від завдання)... Проте, кожного разу результат ідентичний – мені недостатньо часу. Це зверх моїх можливостей. Єдине, що іноді змінюється, коли "усі зорі зійшлися" – я запізнююся на декілька хвилин, або буквально за декілька хвилин/секунд до дедлайну дороблюю роботу, "в прітик" за часом. І це просто максимум можливостей. І справа не завжди полягає у тому, що я зациклююся на якихось дрібницях, і від того витрачаю час на непотрібні нюанси. Чи намагаюся зробити щось з підвищеною якістю, коли це не потрібно... Частіше, я можу знати що і як робити, вміти це краще за однолітків, проте мені треба, умовно, не 45хв, а півтори години, щоб отримати не як усі 9/12, а 12/12. Проте, нічого не встигаю і отримую 6/12. Класика.І в мене немає обмежень за інтелектуальними можливостями. І це проявляється в усіх сферах, проте у академічній найяскравіше. Я ще жодного разу не чула про подібне від інших рдужників. Тільки про "не встигають, бо ловлю гав і мені нудно". Може, у когось було щось подібне? Як ви це контрили?