Fuente
РДУГ-спільнота 🥝 | questionВід підписників:Вітаю, за допомогою концерти / медікінету покр...
773 Vistas/Alcance
2026-04-20 10:52
Mensaje №2736
#questionВід підписників:Вітаю, за допомогою концерти / медікінету покращив РДУГ симптоматику десь на 70%, продуктивність на роботі виросла в рази, відчуття що я почав бачити речі яких раніше не помічав, але ці покращення майже повністю пов'язані із концентрацією уваги, вплив метилфенідату саме на гіперактивність у моєму випадку не великий, рій думок в голові не зникає, особливо в 2 половині доби та перед сном, буває важко заснути. Щоб ви розуміли на скільки в мене гіперактивний мозок, я можу випадково згадати що кричав п'яний мужик на морі в Алушті 20 років тому або який вірш я розказував у дитсадку, тобто абсолютно непотрібну інформацію. Декілька місяців приймаю гуанфацин саме для зниження гіперактивності але ефект поки що мінімальний (не впевнений до кінця чи він є), зараз почав приймати 3мг на ніч, з'явилась невелика сонливість (раніше бувало навіть погіршення сну), є надія що він запрацює на дозуванні 3-4мг. Поділіться досвідом хто приймає концерту/медікінет разом із гуанфацином, чи дав гуанфацин вам відчутні переваги в плані гіперактивності та через скільки часу і на якому дозуванні ви їх отримали? Можливо якісь інші препарати допомогли вам краще ніж метилфенідат чи гуанфацин?P.S Ділюсь лайфхаком як я входжу в "Godmode" перед тим як починаю працювати. Приблизно за годину до прийому метилфенідату я випиваю матчу (1ч ложку розмішую з водою кімнатної температури), через пару години коли метилфенідат починає працювати я випиваю декілька капсул L-теаніну (його можна пити скільки завгодно, як правило в мене це 2-3 капсули по 150мг, можна і по 5 якщо ефект слабкий), на виході отримую максимальну концентрацію + внутрішній спокій на умовних 5 годин. Замість матчі інколи використовую редбул чи нонстоп, все це краще ніж звичайна кава у моєму випадку.