Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - РДУГ-спільнота 🥝
Añadido 14 jul. 2024

РДУГ-спільнота 🥝

@adhd_uardug
Número de suscriptores: 4 102
Fotos: 504
Videos: 78
Enlaces: 345
Descripción:
Спільнота, яка об'єднує людей із РДУГ. Почувайтеся як серед своїх: розуміння, співчуття, підтримка, поради, наукові дослідження та багато іншого. Місце, де вас почують. Публікація вашого запитання на каналі @adhdadhd_bot
Fuente

РДУГ-спільнота 🥝 | support Від підписників:Привіт, поділіться, будь ласка, своїми якимись...

Logotipo de la comunidad de telegram - РДУГ-спільнота 🥝 РДУГ-спільнота 🥝 @adhd_uardug
974 Vistas/Alcance 2026-01-12 19:01 Mensaje №2633
#support Від підписників:Привіт, поділіться, будь ласка, своїми якимись досягненнями, відкриттями про себе, чимось хорошим, що ви зробили за останній час чи прожили і тд Мене просто добивають відео і пости в інфопросторі, де показують як людям з РДУГ складно нормально жити і досягати чогось. Я знаю, що рдуг не суперсила, я знаю що з ним важко щось робити, навіть з ліжка вилізти. Але мене засмучує не бачити висвітлення чогось хорошого. Ніби я дивлюсь і розумію, що про якісь досягнення, класну роботу, здійснення мрій можна забити, бо в мене рдуг, з ним вже жити важко, а ще надриватись для цього всього, і може треба відчепитись від себе і прийняти, що я не буду мати і частини успіху нейротипової людини..Особливо добиває зайти в лінкедін чи ютуб, де люди пишуть якісь пости, про те які системи вони впроваджують в життя, щоб більше встигати і досягати, діляться досвідом, ведуть пару проектів, взагалі щось роблять крім роботи.. а я розумію що і тижня так не проведу. І я знаю, що багато з цих постів, може бути неправдою, бо це ж лінкедін, це ж ютуб, це соцмережі , і людям треба там показувати які вони класні. Але в моменті, коли знов таке бачу, стає важко казати собі, що це може бути брехня. Або як люди ведуть щоденник емоцій, чи кожного дня пишуть свої плани, цілі, досягнення і уроки. Чи до прикладу як взаємодіють класно з людьми, вливаються в компанії, знаходять друзів, мають зв'язки коли щось треба, класні перспективні роботи. Я розумію всі переваги, розумію що мені теж треба б.. але почати робити...Я знаю тут є списки вдячності, але то денні міні вдячності, а хочеться знати, що є хорошого за більший проміжок часу. Або може знаєте якихось прикольних блогерів з РДУГ, які показують своє життя, теж буду дуже вдячна. Бо я живу десь між тим щоб намагатися повторити весь успіх знайомих нейротипових, і щоб відчепитися від себе, облишити всі очікування і просто жити як звичайна людина