Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - РДУГ-спільнота 🥝
Añadido 14 jul. 2024

РДУГ-спільнота 🥝

@adhd_uardug
Número de suscriptores: 4 102
Fotos: 504
Videos: 78
Enlaces: 345
Descripción:
Спільнота, яка об'єднує людей із РДУГ. Почувайтеся як серед своїх: розуміння, співчуття, підтримка, поради, наукові дослідження та багато іншого. Місце, де вас почують. Публікація вашого запитання на каналі @adhdadhd_bot
Fuente

РДУГ-спільнота 🥝 | support #advice Від підписників :Привіт. Дуже сильно потребую підтримк...

Logotipo de la comunidad de telegram - РДУГ-спільнота 🥝 РДУГ-спільнота 🥝 @adhd_uardug
520 Vistas/Alcance 2025-10-26 15:50 Mensaje №2581
#support #advice Від підписників :Привіт. Дуже сильно потребую підтримки, бо відчуваю, що вина розʼїдає мене зсередини. І через це, якраз таки, я взагалі не можу нічого робити по навчанню чи роботі. Я завтра збираюся сказати своїй коханій людині, з якою була 2 роки, що більше не бачу майбутнього з ним. Що стосунки більше не приносять мені спокій і задоволення. Лише трохи, а інше це стрес і переживання. І це не з його вини. Ми просто виросли. І маємо різні потреби. Але він переїхав заради мене в іншу країну. Працює тут. І я натякала раніше, нещодавно, що все таки це кінець. Але він не може сприйняти це повністю, як мені здається. І завтра я скажу все чітко і ясно. І я знаю, що я вже вирішила. І з психологинею це вже обговорила. Але так важко знову не зламатися, не сказати «ну давай ще місяць почекаємо, подивимося». Так важко на своєму стояти, коли знаєш, що ти людині світ руйнуєш. Тож питаю, як можна допомогти собі у цьому всьому? Як витримати ще день? Як зараз зробити справи, які потрібно зробити. Бо мені так важко…