Fuente
РДУГ-спільнота 🥝 | question #advice #supportВід підписників :Привіт, поділіться будь ласк...
1 700 Vistas/Alcance
2025-01-29 15:14
Mensaje №2263
#question #advice #supportВід підписників :Привіт, поділіться будь ласка як ви лікували чи лікуєте тривожність Чи ходили на терапію? На яку? Чи допомогла вона вам? Що вам давалось складно? Чи стало легше з часом чи вдалось щось змінити в своїй реакції і ставленні?Чи лікувались ви медикаментозно? Це було щось суто від тривожності чи якісь антидепресанти? Якщо антидепресанти, то чого саме вони? Які побічні дії для себе ви зловили? Як дорого це вам обійшлося? Або обходиться? За скільки часу ви побачили якісь результати? Це достатньо раз піти і отримати лікування якесь чи треба багато ходити? Типу я знаю що в сукупності робота над собою+лікування, воно працює краще ніж по одинці. Але чи є в когось успішний досвід чогось одного з двох? Я все життя дуже тривожна людина, вже пробувала різні практики, питання, щоденники емоцій, медитації, йогу, трав'яні чаї і тд. Напевно все, що доступніше терапії, яка б вона не була. В мене є якісь базові навички саморегуляції і самоаналізу, але фізичну реакцію всеодно ніяк не можу забрати, як і те що коли менше ресурсу і з'явиться тривожна думка, то потім воно все зіб'ється комом і мене накриє чуть не до істерики. Ходжу вічно стресую через все, і мене вже починає доводити до ручки. Не дуже хочу лазити розбирати все своє життя, бо мені здається це не матиме багато сенсу, бо попаяти мене може з будь-якої причини, хочеться просто якесь лікування яке притупить постійне відчуття тривоги, але не знаю чи то ок в плані якоїсь ефективності..Крім цього в мене ще не ліковане audhd, і я не знаю як краще фіксити тривожку враховуючи його. Чи варто шукати психіатра чи психотерапевта, який теж за це шарить? Чи в плані тривожності мені може помогти будь-що, без врахування нейровідмінності? Бо розбиратися ще з нею зараз, мені не вистачить ресурсів. І взагалі до кого ви ходили: психолог, психіатр чи психотерапевт? І як зрозуміти до кого мені треба? І в якому форматі ви спілкувалися: вживу чи онлайн? І підкиньте ще хороших спеціалістів, будь ласка, і поганих може теж, щоб не попастись.Буду всім дуже вдячна за відповіді☕️🍪🍪🍪