Fuente
Йобнуте сміттєзвалище імені Мене🇺🇦🇮🇱✙#УкрТґ | Я буду три години пиздіти про деталі поведінки й зовнішності динозаврі...
68 Vistas/Alcance
2025-10-22 08:13
Mensaje №2723
Я буду три години пиздіти про деталі поведінки й зовнішності динозаврів, якщо мені дати таку можливість, але коротко:Зовнішність вимерлих тварин - 10/10, нарешті я бачу оперених дромеозаврид і вони - абсолютний кошмар.Поведінка - 7/10 попри фантастичний прємєс, аномальні рівні агресії часто можна списати на те, що в крихітну територію портал раптово затяг в сотню разів більшу від норми кількість тварин. Моя єдина дойобка - зробіть вже нарешті травоїдних настільки ж агресивними й охуївшими як хижаків. Але порівняно з Парком і Світом Юрського Періоду, де всі рослиноїдні динозаври мають бойові здібності мішків з м'ясом, цей фільм вже великий крок вгору.Атаки й анімація - 8/10, звук щелеп тиранозаврів і рани, які залишають полюючі дромеозавриди мені особливо сподобались. Тут правда тварини надто часто ігнорують рани й біль від куль в їбало, й парі тиранозаврів дуже не вистачає анімації поверхневих ран - вбити тиранозавра навіть кількома чергами дуже маловірогідно, але це точно залишить купу неприємних дрібних дірок. Коротше, це друге кіно з динозаврами, яке не змушує мого внутрішнього палеонтолога весь фільм тихо подихати від крінжі.