Fuente
Скелети Шевчика і Ко | Ось таку хрінь орки скинули секретаріату МАГАТЕ щодо "страшной атакі б...
11 000 Vistas/Alcance
2026-06-02 14:06
Mensaje №9147
Ось таку хрінь орки скинули секретаріату МАГАТЕ щодо "страшной атакі біндєровцев" на Запорізьку АЕС 😱 (дякуємо друзям, що поділилися 🤝 добре, що хтось на війну, а хтось у дипломатію)Що ми маємо: дибіли самі уєбали дроном в металевий лист, наробили фоточок, написали примітивну страшилку і без будь яких доказів, розслідувань, висновків єбашать нічим не підкріплене гівно аж в МАГАТЕ 😂 при цьому, до моменту створення цього смішного висеру інспекторів МАГАТЕ на майданчику ще навіть не допустили подивитись на дірку в залізяці 😂Спасайтє, хахли руськіх унічтажают!!! 😱Чому це руснявий пиздьож:➡️ "вдало" обраний час, вихідний, коли на майданчику ЗАЕС взагалі нікого немає (крім тих, хто сидить на ЦЩУ/БЩУ і нічого не може бачити фізично) і ніхто не буде свідком цього невдалого кіноляпу➡️ "вдало" обрано ціль для удару, яка не становить жодної цінності у військовому плані, не створює жодної загрози безпеці АЕС, але є привабливою для інформаційного нагнітання, караул просто!!!➡️ окупантами заявлено, що дрон був на оптоволоконному керуванні, що виключає хибний удар українським дроном через можливу протидію засобами РЕБ (а на оптиці бити по металевому листу - немає сенсу від слова взагалі)Навіщо це оркам? 🤔Відповіді дві: 1️⃣ з 8 по 12 червня у Відні відбудеться засідання Ради керуючих МАГАТЕ, а там, крім як вигрібати пиздюліни, оркам і сказати нічого, а так є привід поскулити2️⃣ за останні тижні орків дуже сильно єбуть навколо Енергодару, прям дуже сильно... тому вони таким чином хочуть вирішити і цю проблему, влупивши по енергоблоку і тепер молять повпливати на ЗСУ, що б їх не пиздили в Енергодарі і навколо...Але... буде зовсім не так, як хоче русня...По перше, будемо і далі випалювати їх всюди, де це можна робити ⭐️ а таких місць вистачає і без ЗАЕС 💀По друге - завтра підкинемо нових матеріалів про руснявих недовійськових на ЗАЕС, що б на засіданні Ради керуючих МАГАТЕ їм дійсно було про що поговорити, крім того, що ВЖЕ ВИКЛАДАЛИ ТУТ і ТУТ.Русня знову обісралась 🤷♂️