Fuente
Скелети Шевчика і Ко | Зрадник ЕБалицький та окупант Пухов в останні дні багато верещать про ...
22 200 Vistas/Alcance
2026-05-07 12:21
Mensaje №9098
Зрадник ЕБалицький та окупант Пухов в останні дні багато верещать про "атакі на Енергодар", "гражданскую інфраструктуру", публікують фото розбитих вікон, розповідають про "бабушкі в шокє"...Але вони не розповідають (навіть самим колобкам!!!), що насправді відбувається в місті Енергодарі.Спочатку ми вам показали, як "бабушкі з ахмата" вигрібали біля мерії і як палали їх броньовички. А тепер показуємо, як два дні назад в місті Енергодарі перестав існувати "офіс" місцевого підрозділу фсб, в якому чорти з фсб сиділи ще з 2023 року, куди тягали людей на допити, в який завели купу комунікацій... Так, мова саме про всім відоме кубло окупантів з фсб у будинку по вулиці Набережній 24.У сльозних публікаціях ЕБалицького та Пухова жодного згадування про цей "інцидент".ЖОДНОГО!!!Як нічого і не було...Стандартноє "бєз потєрь"...Палати буде доти, доки останній окупант не подохне, або не повернеться на болота.По худобі з фсб, яка кошмарить місцеве населення, буде окрема історія.Це не кінець...Тож, невдахам з фсб гарячі "вітання", та вдалого пошуку нового місця масового поховання. SOON 👀