Fuente
АКАДЕМІЯ СБУ: ВСТУП-2026🎓 | Першокурсники продовжують ділитись власним досвідом вступу до Академії...
4 059 Vistas/Alcance
2026-01-13 12:14
Mensaje №429
Першокурсники продовжують ділитись власним досвідом вступу до Академії СБУ👇🏻«На мою думку, рішення вступити до Академії повинно бути максимально свідомим та добре виваженим. Я обрав цей шлях ще у 9 класі і цілеспрямовано готувався до нього, приділяв багато часу військовій підготовці, регулярно їздив на полігон, опановував поводження зі зброєю. У майбутньому бачу себе у Центрі спеціальних операцій «А», тож така підготовка була для мене принциповою. Плюс це допомогло мені почуватись значно впевненіше під час БЗВП, на яку я дуже чекав. Попри складність перших двох тижнів цей період залишив у мене найтепліші спогади🙌🏻Під час відбору в Академії я багато знайомився з іншими вступниками, ми навіть проводили разом вільний час. Це, до речі, непогана розрядка, адже ділитися деталями вступу зі сторонніми людьми не варто з міркувань власної безпеки. Хто зрозуміє краще, ніж майбутні однокурсники, які проходять той самий шлях? Скоро нам доведеться перебувати разом 24/7, тому важливо вміти поважати одне одного, співіснувати з різними характерами й звичками та бути самоорганізованими. Будьте готові, що тут ви несете відповідальність насамперед за себе.Прохідний бал у нашому наборі становив 130, тож я розумів, що для впевненої конкуренції потрібно набрати більше. Тому четвертим предметом на НМТ обрав англійську мову – знав, що маю непогану базу, зможу отримати високий бал, і, відповідно, хороший коефіцієнт📚Також я намагався якомога більше дізнатися про Службу безпеки України, цікавився її діяльністю та операціями, вивчив весь сайт Академії. Це допомогло реально оцінювати ситуацію та остаточно переконатись, що хочу навчатися саме тут.Раджу не завищувати власні очікування від навчання. Я, наприклад, спочатку думав, що майже одразу ми будемо виїжджати на затримання, отримаємо допуск до державної таємниці та почнемо вивчати спецдисципліни. Насправді ж усьому свій час і все ще попереду😉»