Fuente
Живі зустрічі та спільні виїзди Львів | 14 січня о 19.00 працюємо з темою страху іти в нове. Живеш собі спокій...
166 Vistas/Alcance
2026-01-12 11:06
Mensaje №149
14 січня о 19.00 працюємо з темою страху іти в нове. Живеш собі спокійно, працюєш, насолоджуєшся процесами та результатами і раптом ЩОСЬ стається не по плану.Ламається звичний день, все летить в Тартарари, опори хитаються, відчуття стабільності трясе.Це ЩОСЬ може бути як неприємне (хвороба чи втрата роботи) так і приємне - неочікуваний роман чи поступлення.Як зазвичай робила я?Діяла. Щось робила. Часто, це було саме - ЩОСЬ.Якась поспішна дія, не зрозуміло для чого, кому. Було враження, що якщо я НІЧОГО не зроблю, буде щось страшне.Я не давала собі часу поспостерігати, щоб прийшло відчуття внутрішнє - що робити далі.Я поспішала діяти.Але є природні ритми.Якщо заходить хаос, то не варто робити ще більший хаос.Зупинитись, і спостерігати - а куди це все летить?Що ця ситуація забирає?Звільняється місце.Чим я хочу заповнити пусте місце.Але ж страшно..Страшно, що буде невідомо якІ це нормально. Страх - це нормально.Його не потрібно давити чи ігнорувати.Побачити, що стоїть за ним і піти в це невідоме.Ви з довірою робите крок і тоді під ногою відчуваєте опору.14 січня о 19.00 буде друга нейрографічна робота в курсі "Від Мрії до реалізації"Матимете робочий інструмент для вирівнювання свого стануПриєднатись можна на одну роботу або на весь курсвартість 450 грнзапис назавжди