Fuente
Сергій Зеленський | Захищаємо енергетичну безпеку Лозівщини!Взяв участь у засіданні Коміте...
3 530 Vistas/Alcance
2026-02-05 05:00
Mensaje №9247
Захищаємо енергетичну безпеку Лозівщини!Взяв участь у засіданні Комітету Верховної Ради з питань енергетики та ЖКП. Дякую за запрошення народному депутату України Вікторії Гриб. Виклав реальну картину того, в яких умовах виживає Лозівська громада. Нагадаю, 3 лютого російські окупанти залишили без тепла 16 тисяч абонентів. Ворог масовано атакував критичну інфраструктуру балістикою та шахедами. Температура повітря тоді опустилася до -20 градусів, – і ми були за крок від катастрофи. Майже 15 годин тривала виснажлива боротьба за збереження тепломереж. Лише завдяки неймовірній оперативності та скоординованій роботі комунальників та енергетиків систему вдалося врятувати.Проте триматися лише на професіоналізмі людей стає дедалі складніше. Під час виступу озвучив гостру потребу в обладнанні для забезпечення сталої роботи інфраструктури, адже ризики повторних атак залишаються високими. Особливу увагу акцентував на тому, що в умовах війни підприємствам вкрай важко долати наслідки обстрілів, коли їхні рахунки залишаються арештованими.Питання заборгованості державної компенсації з різниці в тарифах є критичним. Лозівським тепловикам винні майже 280 мільйонів гривень. Ці кошти життєво потрібні, щоб купувати матеріали, ремонтувати мережі та виплачувати заробітні плати тим, хто щодня виходить на зміну під загрозою обстрілів.Щиро вдячний за підтримку та розуміння потреб нашої громади голові Комітету Андрію Герусу, начальнику Харківської ОВА Олегу Синєгубову, керівнику АТ «Харківобленерго» В’ячеславу Кравцову та виконавчому директору Асоціації міст України Олександру Слобожану.Разом маємо знайти рішення, яке дозволить вистояти!Все буде Україна!