Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ZALIZNYAK
Añadido 06 dic. 2025

ZALIZNYAK

@Zaliznyak14
Número de suscriptores: 39 852
Fotos: 1,800
Videos: 792
Enlaces: 1,110
Descripción:
Посилання https://t.me/+49yCCgci-wpmY2Yy Допомога моєму екіпажу та підрозділу PayPal: [email protected] 4441111031952397
Fuente

ZALIZNYAK | Те, що у Львові відбувся гей-парад, свідчить, що у цьому місті нема хр...

Logotipo de la comunidad de telegram - ZALIZNYAK ZALIZNYAK @Zaliznyak14
10 000 Vistas/Alcance 2026-06-08 10:02 Mensaje №6656
Те, що у Львові відбувся гей-парад, свідчить, що у цьому місті нема християн, а мєнти є.Те, що у Львові нещодавно стало можливим цькування Ірини Фаріон, свідчить, що у цьому місті майже нема українців.Тому актуальним є завдання християнізації та українізації Львова.Християнізації може посприяти велика кількість християнських храмів, які там є. Щоправда, вони зараз заповнені якимись дивними людьми, які вдають, що моляться. Цікаво, до кого?Для них храми не опорні пункти християнського наступу чи оборони, але резервації. Адже вулиці вони віддали содомітам. Значить, незабаром віддадуть і храми.Ці «християни» дізналися лише про смерть Христа, а Воскресіння не помітили. Тому моляться до мертвого Бога.Незабаром, гей-парад відбудеться у Києві. Це засвідчить нам, що християн тут менше, ніж до Володимирового хрещення.Те, що у Києві досі функціонує музей булгакова (на муніципальні гроші) та чисельні капища УПЦ ФСБ, свідчить, що майже всі місцеві українці зараз на війні. Тут нікого не лишилося.Християнізацію Києва треба починати спочатку. Методами святого Володимира.Українізацію теж. Методами Петлюри.Корчинський | Patreon | Мерч | Книга | Поставити питання