Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ZALIZNYAK
Añadido 06 dic. 2025

ZALIZNYAK

@Zaliznyak14
Número de suscriptores: 39 852
Fotos: 1,800
Videos: 792
Enlaces: 1,110
Descripción:
Посилання https://t.me/+49yCCgci-wpmY2Yy Допомога моєму екіпажу та підрозділу PayPal: [email protected] 4441111031952397
Fuente

ZALIZNYAK | Люди обурюються, як так сталось, що Шахеди долетіли до Львова, Франків...

Logotipo de la comunidad de telegram - ZALIZNYAK ZALIZNYAK @Zaliznyak14
9 300 Vistas/Alcance 2026-03-25 11:57 Mensaje №6424
Люди обурюються, як так сталось, що Шахеди долетіли до Львова, Франківська, Тернополя. Де ППО? Чому ППО нічого не збивають?А потім ті самі люди лайкають та поширюють сміттєві відео, як чергові напівватні напівбожевільні жінки сумками відбивають у ТЦК чергового того, хто за 12 років війни не знайшов собі нормальний підрозділ, не зробив третю дитину, не нарішав бронь чи відстрочку. І взагалі — вайна внє палітікі. Так ось. Не обурюйтесь. Нестача позицій ППО — це якраз через брак тих самих людей, яких ті кончені тітки якось відбили в ТЦК. Ви підтримуєте, щоб в МВГ ППО не було людей. Ви підтримуєте, щоб не було пілотів, які летять на FPV стримувати мʼясний прорив ворога. Ви підтримуєте те, щоб менше людей вели аеророзвідку, щоб не було кому слухати ворожі рації та розшифровувати розмови, щоб не було кому виставити РЕБ. Щоб не було кому тримати позиції врешті решт. Ви — не підтримуєте армію. Чому тоді скиглите?Ви або не скигліть, або робіть щось.А так, забув, то знову Зеленський винуватий, бо міндіч Чонгар двушка на москву. А ще Оман шашлики. Всі винні, окрім вас самих. І служити повинні всі інші, окрім вас самих.Хай все ТЦК потім всіх МВС. ( хто ще не загинув і не лежить по лікарнях з відірваними ногами та вибитими очима, як мій сусід по палаті ) Звичайно повинні далі йти на фронт депутати ( ті що не воюють і чиї діти не воюють, бо тих що воюють Згадувати НЕ БУДЕМО ! бо нам не комфортно ) Тих депутатів що загинули на фронті теж не будемо згадувати, теж НЕВДОБНО!