Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ZALIZNYAK
Añadido 06 dic. 2025

ZALIZNYAK

@Zaliznyak14
Número de suscriptores: 39 804
Fotos: 1,800
Videos: 792
Enlaces: 1,110
Descripción:
Посилання https://t.me/+49yCCgci-wpmY2Yy Допомога моєму екіпажу та підрозділу PayPal: [email protected] 4441111031952397
Fuente

ZALIZNYAK | Впевнений, що майбутнє за мобільними групами ТЦК, які будуть працювати...

Logotipo de la comunidad de telegram - ZALIZNYAK ZALIZNYAK @Zaliznyak14
18 200 Vistas/Alcance 2025-12-11 13:56 Mensaje №6045
Впевнений, що майбутнє за мобільними групами ТЦК, які будуть працювати безпосередньо на підрозділ, який представляють.Тобто на «полювання» за усцикантами будуть їздити групи від своїх підрозділів.Відмазатись від таких «обіймів» дуже складно.Потім ….Збір усцикантів в одному місці.Далі — сортування на «Убер» та «Унтер».Без роботи не буде ніхто, але це не комунізм — ти отримуєш тут те, на що реально заслуговуєш.Якщо ти все життя «чілів» і, окрім як курити, опускати банку, грати в слоти та бухати, нічого не вмієш — то й отримаєш відповідний старт з відповідного рівня.Інше— відношення до людей фізично загартованих, розумово розвинених, які витрачали своє життя на моральний, фізичний, технічний та духовний розвиток, просто раніше не потрапили в умови, де вони могли би себе показати.Вони будуть стартувати з інших позицій, і відношення до них буде інше.Я знаю одного сільського дядька, який все життя водив машину й ремонтував трактори.Золоті руки.Як ви думаєте, якщо він потрапить у випадковий підрозділ по розподіленні «з-під палки», які в нього шанси, що він буде займатися тим, чим хоче, і робити те, що реально вміє?Десь 99,9 % — що всім, хто вище по рангу і займається розподілом, похуй, що він вміє! Але якщо він потрапить до рук саме таких вузькоспеціалізованих ТЦК-груп, то такого фахівця там на руках носити будуть, і допоможуть, і захистять, коли треба, — створять всі умови для того, аби він приносив максимальну користь.Поки що такого проєкту навіть у планах не існує.Тому моя вам порада:Знаходьте собі місце вже зараз!!!Якщо замість вас хтось буде вам знаходити місце — то потім не ображайтесь і не скигліть.В мене є знайомий, якому 17 років, а в лютому буде 18.У нього за плечима вже три курси: по ФПВ, «Мавіку», тактичній медицині.Як ви думаєте, цінність його життя як професіонала, а головне перспективного, зросла? І коли постане вибір, кого зберегти, а ким ризикнути, — хто поїде на операцію «Очко»?Вгадали — ВИ!Всіх обійняв.🤗