Fuente
Біле ⨁ Сонце | Київське ТЦК з другої спроби таки народило якусь реакцію на побиття сп...
1 800 Vistas/Alcance
2026-05-24 07:43
Mensaje №22125
Київське ТЦК з другої спроби таки народило якусь реакцію на побиття співробітниками Шевченківського РТЦК важкопораненого учасника бойових дій Артема Мороза. Щодо переведення в бойові підрозділи неадекватів з буса, які вчинили побиття, то ось адекватний механізм як це має бути: Підозра – Гауптвахата – Вирок – Вихід по умовно-достроковому звільненню зі службою в спецпідрозділі Шквал (штурмові підрозділи для колишніх увʼязнених). Нинішній варіант із просто переведенням до бойового підрозділу з моральної точки зору є неправильним, оскільки злочинці не мають служити у звичайних підрозділах. Та найголовніше, що з юридичної точки зору це дасть змогу цим посадовим особам уникнути відповідальності, бо всі процесуальні дії з ними будуть зірвані із трактуванням «перебуває в зоні бойових дій». Закликаю Державне бюро розслідувань не зволікати із підозрою всім причетним до побиття ветерана! Органи прокуратури також мають клопотати на повній ізоляції цих осіб від соціуму аж до повного вироку. Щодо самого керівництва Шевченківського ТЦК, то хотілося б, щоб їх вище керівництво розповідало не про «сурові догани», а про реальну відповідальність. В цьому випадку треба чітко зазначити, що вони не спроможні організувати роботу по взаємодії із цивільними. Відтак, вони мають бути понижені у званнях та посадах та відправлені на посади, де від них не буде залежати будь-яка людина.Ой ну і якось хотілося б більше дізнатися про те «славетне» ДФТГ, яке допомагало вчиняти злочини проти учасника бойових дій. Може наприклад розігнати це шобло і мобілізувати до регулярної армії, за виключенням нападників, бо вони мають йти в армію після вироку по описаній схемі вище.