Fuente
Біле ⨁ Сонце | Від читачів:Командний пункт ЗСУ в Гуляйполі, покинули без бою через па...
1 650 Vistas/Alcance
2025-12-26 20:05
Mensaje №19996
Від читачів:Командний пункт ЗСУ в Гуляйполі, покинули без бою через паніку особового складу та недбалі дії командирів, попри те, що в місто зайшла інфільтрована група лише з трьох військових РФ, — повідомив Суспільному командир 1 ОШП Філатов. Ось ще заяви українських лідерів думки щодо ситуації зі штабом батальйону 102 бригади ТРО в Гуляйполі, ТСН вражає:Сирський: нам потрібні люди, а не службове майноКарась: за 3 роки ти міг би мати 4 синів, і вони б вже замість тебе відбили штаб від 3 росіянПологівське РТЦК та СП: прикривання службовим майном і документацією, як щитом від закону є цинічнимРозвідка Ноєм: могли б тримати штаб і їбати там мулаток з бемеве на задньому дворіКорчинський: нам треба запускати своїх бурятів в проблемні штаби батальйонівЗалізняк: Та похуй на свинопасівВирішує не колір шкіри а кастаХто ти по життю ?Воїн ?! Заходь в штабСвинопас? Знай своє місце О це все білі чорні, мусульмани, християни ( псевдо християни) Все це не працює Важливо одне КИМ ТИ Є без масокДякуємо за вашу думку і публікуємо її для всіх@zunarm