Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Біле ⨁ Сонце
Añadido 14 jul. 2024

Біле ⨁ Сонце

@ZUNARM
Número de suscriptores: 7 766
Fotos: 12,200
Videos: 3,890
Enlaces: 3,290
Descripción:
Вісник Третьої Альтернативи. @zunarm_west - західне відділення руху Третьої Альтернативи. @Siherheitdienst2_bot - зв'язок з адміністрацією. Текстові огляди, думки, платформа для обговорення, гумор - все для вас!
Fuente

Біле ⨁ Сонце | Розберемо старі-нові методички по зцьковуванню військових з цивілами. ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Біле ⨁ Сонце Біле ⨁ Сонце @ZUNARM
799 Vistas/Alcance 2025-04-14 18:00 Mensaje №16159
Розберемо старі-нові методички по зцьковуванню військових з цивілами. По перше - дембеля до кінця війни не буде, хоч би й молися на ТЦК, це нам давно прямим текстом сказали. Навіть по плану - мобілізовних ледве вистачає щоб покривати втрати, так що вихід із армії або вперед ногами, або без ніг, або послом в Англію.По друге - мобіки ледве покривають втрати через глибоку некомпетентність командування, й ворожу агентуру та повальну корумпованість вищих ешелонів влади. В тому числі - через розтрату ресурсів на ловлю і підготовку немотивованих, а почасти й непридатних, кадрів які, в кращому випадку - тікають з учебки, в гіршому - з позицій, підставляючи суміжників. То ж дембеля не буде не через те, що слюсар Микола ховається від ТЦК, а тому що влада бездарно угробила тих, хто не ховався. В тому числі, багатьох наших побратимів, співучасниками вбивства яких українські гниди є в рівній мірі з московськими вошами. Тому, оратори з зображення, можуть вказати на нелогічність поведінки "кулег" хіба в тому, що вони продовжують дивитися тіктоки замість того, щоб наблизити дембель зачисткою внутрішнього ворога (не заклик - лише продовження логічного ланцюжку).Військові, які засуджують ТЦК, засуджують не стільки саму ідею мобілізації, скільки всю ту систему, яка тримає їх за рабів, погубила десятки їхніх друзів і програла нам війну. От і вся логіка.@bila_varta