Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ZALIZNYAK
Añadido 14 jul. 2024

ZALIZNYAK

@ZALIZNYAK1889
Número de suscriptores: 3 850
Fotos: 992
Videos: 403
Enlaces: 510
Descripción:
Засновник організації Традиція і Порядок, Вуличний боєць, письменник, офіцер ЗСУ
Fuente

ZALIZNYAK | Спілкувався з бійцем, на рахунку якого більше сотні ворожих життів, і ...

Logotipo de la comunidad de telegram - ZALIZNYAK ZALIZNYAK @ZALIZNYAK1889
1 060 Vistas/Alcance 2026-05-14 21:08 Mensaje №3637
Спілкувався з бійцем, на рахунку якого більше сотні ворожих життів, і це він лише оперував попаданнями з відеопідтвердженням.Уявляєте — сто трупів?Я займався евакуацією поранених і загиблих майже три роки, мені, як професіоналу, цікаво:Скільки ворожих тіл було евакуйовано?Тобто потрапив наш боєць у ворога. Ворог впав і не подає ознак життя.Пройшло три дні.Через три дні наш боєць заступає на нове чергування.Чи зникло тіло ворога?Відповідь мене приголомшила.99,9 % — ніхто нікого не евакуював!!!Наш пілот розповів, що на його очах тіла російських солдатів їли собаки і коти, і через якийсь час він бачив в екран монітора лише кістяк окупанта.Питання мене зацікавило.Чому так?Відповідь, ви думаєте, вже самі знаєте.Тому що після загибелі «окупант» автоматично переходить у статус «зник безвісти».Якщо «зник безвісти», то і платити не треба.Полонені росіяни доповнили ще цікавими. Фактами Виявляється ! Після того як російський боєць відправився в «сіру» зону і зник зі звʼязку. ЙОГО ПИШУТЬ В СЗЧ !!!Вуа-ля! І 😄