Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ZALIZNYAK
Añadido 14 jul. 2024

ZALIZNYAK

@ZALIZNYAK1889
Número de suscriptores: 3 849
Fotos: 992
Videos: 403
Enlaces: 510
Descripción:
Засновник організації Традиція і Порядок, Вуличний боєць, письменник, офіцер ЗСУ
Fuente

ZALIZNYAK | Не був і не є фанатом зброї.Тримання зброї в руках не викликає в мене ...

Logotipo de la comunidad de telegram - ZALIZNYAK ZALIZNYAK @ZALIZNYAK1889
857 Vistas/Alcance 2026-04-18 18:51 Mensaje №3561
Не був і не є фанатом зброї.Тримання зброї в руках не викликає в мене «ерекцію». Вважаю перевагою чоловіка його розум, а не шматок спеціально зібраних металевих запчастин.Мій батько любив зброю, він цілими днями чистив, розбирав, збирав легальні і нелегальні нагани, револьвери «Бульдог», антикварні «Люгер» або «шмайсер».Мені це все не до душі.Мій розум та досвід дав мені розуміння, що у поганих людей зброя чомусь завжди є, і стріляють вони, не вагаючись а у добрих чомусь її під рукою майже ніколи немає….Ви можете все життя займатись боксом або боротьбою, а загинете від пострілу з обрізу в груди під наркомана, що ледь стоїть на ногах.Зброю сьогодні оформити не проблема взагалі!!!Три дні — і ви тримаєте легальний мисливський гладкоствольний дробовик.Тиждень роботи з дозвільними документами — і нарізний карабін у вас.Хочете бойовий пістолет?Без питань, в мене є знайомі, які свою першу наградну зброю отримали у 18 років!Мій пістолет АПС отримав від КО ще у 2022-му році.Пістолет Глок-19 мені видавали в 413 полку «Рейд».Йдіть в армію — і буде вам зброя, навіть якщо ви її не любите.