Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ТІЛО ПАМ’ЯТАЄ ВСЕ
Añadido 14 jul. 2024

ТІЛО ПАМ’ЯТАЄ ВСЕ

@YullaPe
Número de suscriptores: 778
Fotos: 795
Videos: 913
Enlaces: 1,840
Descripción:
ЩАСЛИВІ ЛЮДИ НЕ ХВОРІЮТЬ! ЮЛІЯ ПЕЛИХ Тілесний практик Клінічний психолог Працюю через відчуття в тілі. Тіло ніколи не бреше. Допомагаю вам бути здоровими - без пігулок! Карта для подяки: 4441111130493467 Запис на сесію 👉 - @YuliyaPelyk
Fuente

ТІЛО ПАМ’ЯТАЄ ВСЕ | Я боюся йти на ОБСТЕЖЕННЯ Нещодавно на консультації була жінка саме з ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Психосоматика з Юлією Пелих. Прощавайте хвороби ТІЛО ПАМ’ЯТАЄ ВСЕ @YullaPe
92 Vistas/Alcance 2024-10-29 10:00 Mensaje №4095
Я боюся йти на ОБСТЕЖЕННЯ Нещодавно на консультації була жінка саме з таким страхом. Ні, це не страх діагностичних процедур - ковтання трубки або біопсія тощо Це страх – ДІАГНОЗА. Коли людина живе в страху, не знаючи, що з нею відбувається - це ще більше посилює симптоми. Вона щодня відчуває цей страх, намагається біль заглушити пігулками – але це не допомагає, біль або посилюється, або з'являється у нових місцях. У більшості випадків БІЛЬ – з'являється у фазі відновлення, знаючи це ми можемо знизити рівень тривоги, дати тілу відпочити, провести розслаблюючі процедури – що допоможе швидкому відновленню. Але щоб не переживати – нам треба знати, що з нами відбувається – і візит до лікаря може розсіяти цю тривогу і також сприяти швидкому відновленню 💯 Але повернімося до СТРАХУ ДІАГНОЗУ. За ідеєю, якщо ми боїмося, що нам поставлять невиліковний діагноз, це все одно, що СТРАХ СМЕРТІ. І ось тут давайте подивимось глибше, у яких випадках він виникає? ➡️ коли є пережитий досвід жалоби, втрати близького від невиліковного діагнозу ➡️ високий рівень тривоги, який, можливо, виник ще в дитинстві, коли тривожні батьки весь час водили по лікарях ➡️ а також страх смерті виникає, коли людина відчуває, що живе не своїм, не повноцінним життям. Коли її життя присвячене переважно іншим, а не собі, коли є багато незадоволеності та невдоволення. Коли людина зазнає невдалих відносин, нелюбимої роботи, змушена змиритися з якимись обставинами. У цих ситуаціях їй здається, що вона не встигає нормально пожити, весь час щось відбувається не так. У цьому стані людина боїться смерті. А ось тут коло і замикається – саме такий стан людини – незадоволеність собою, життям, стосунками і призводить до ХВОРОБ. Тож краще почати зі Себе? Розібратися з тим, що не влаштовує, розібратися зі страхами, болем втрати або втрати. І тоді підуть болі, піде страх хвороб, страх смерті - ви почуватиметеся абсолютно інакше, що і приведе вас до наповненого, радісного та гармонійного життя 🙌 Головне не затягуйте, невиліковних діагнозів не існує, приходьте, буду рада допомогти. ‼️‼️‼️‼️Також нагадую, що маю курс про наше тіло та хвороби, опрацювавши який, ви зцілюєте не тільки свої хвороби а й психіку, тому що розуміючи, як працює ваш мозок і як все тіло між собою взаємоповязане, починаєте розуміти своє тіло та у вас проходять страхи за своє життя !Ставте + я надішлю вам презентацію!!!!!