Fuente
ТІЛО ПАМ’ЯТАЄ ВСЕ | МАМА та моє ЖИТТЯ У багатьох з нас стосунки з мамою хороші, теплі 🫶 це...
82 Vistas/Alcance
2024-10-04 13:00
Mensaje №3990
МАМА та моє ЖИТТЯ У багатьох з нас стосунки з мамою хороші, теплі 🫶 це дуже тішить 👍 Але більшість все-таки зазнає труднощів у спілкуванні з мамою. Давайте спробуємо за кілька днів потихеньку розібратися в цих відносинах 🤗 І сьогодні почнемо з того, що те, як ми бачимо життя і йдемо по ньому = це те, як ми в дитинстві сприймали маму, які емоції у нас були до неї. Згадайте, яке почуття найбільше переважало у вас у стосунках із мамою? - я боялася маму - я соромилася мами - я злилася на маму - я боролася з нею - мені не вистачало мами - мені мало було її кохання і т д. Знайдіть своє почуття чи відчуття. А тепер подивіться із цього почуття на своє життя. Якщо ви злилися на маму- то і на життя ви будете злитися. Якщо вступали у боротьбу з мамою - то боротиметеся і з життям. Якщо боялися маму - то боятиметеся жити, проявляти себе. Якщо мама вас розчарувала – будете розчаровані життям. Ми можемо змінювати своє сприйняття мами, після чого змінюється внутрішній стан, а коли змінюється внутрішній стан – змінюється ЖИТТЯ. А тепер давайте зробимо ще одне завдання 👌 Напишіть 3-4 прикметників, які перші спадуть на думку: Яка моя мама? А завтра обов'язково обговоримо 🤗