Fuente
ТІЛО ПАМ’ЯТАЄ ВСЕ | Чому виникає КІСТА в органі? Кісти можуть виникати в абсолютно різних ...
100 Vistas/Alcance
2026-04-24 08:04
Mensaje №5940
Чому виникає КІСТА в органі? Кісти можуть виникати в абсолютно різних органах. Але функцію вони виконують одну – ПІДСИЛИТИ орган. І вже залежно від органу, де розташована кіста, ми можемо зрозуміти її значення. Так, якщо вона розташована: 🔖У МОЛОЧНІЙ ЗАЛІЗІ - мені потрібно метафорично "вигодувати" грудьми. Часто пов'язано з надмірною турботою про когось (чоловік, батьки, брат, дочка тощо) Я ніби вважаю, що без мене ця людина не впорається, я мушу їй допомогти, маю вирішити її проблеми, турботи. 🔖У яєчниках - страх втрати близького. Я втратила чи боюся втратити чоловіка, партнера, дитину. Страх самотності. А оскільки яєчник це один їх репродуктивних органів, то він допомагає кістою відновити цю втрату, втрату. 🔖У ЩИТОВИДНІЙ ЗАЛІЗІ - кіста може з'явитися, коли я живу у відчутті, що щось не встигаю, мені потрібно прискоритися, поспішати щось отримати і т.д. 🔖У НИРКАХ -посилюється, коли людина переживає конфлікт, пов'язаний з водою, рідинами в будь-якому вигляді: вода, потоп, затоплення, алкоголізм близьких, гроші (витікають як вода) 🔖У ДЕСНАХ - посилює тканину, щоб захопити, схопити шматок (робота, посада, чоловік, гроші тощо) 🔖У НОСІ - посилення може бути пов'язане з відчуттям небезпеки поряд, мені треба бути напоготові, треба відчути наближення небезпеки. Ми з вами розібрали основні, найчастіші причини виникнення кіст в органах. Якщо у вас залишилися питання або бажання опрацювати ці стани, то завжди чекаю на консультації або терапії 🤗❤️ Записатись можна тут @YuliyaPelykh