Fuente
ТІЛО ПАМ’ЯТАЄ ВСЕ | ХТО МЕНІ ДОПОМОЖЕ? "П'ю L-тироксин третій рік. Дозу лише збільшують. К...
113 Vistas/Alcance
2026-03-31 16:45
Mensaje №5897
ХТО МЕНІ ДОПОМОЖЕ? "П'ю L-тироксин третій рік. Дозу лише збільшують. Коли це закінчиться?" "Безсоння 4 місяці. Снодійне не допомагає. Як жити?" "Після другої дитини начебто підмінили - все бісить, немає сил, щитовидка полетіла" "Чоловік каже: ти просто лінуєшся. А я реально не можу встати з ліжка" "Була у 5 лікарів - все в нормі. Але мені погано. ХТО МЕНІ ДОПОМОЖЕ?" Наше тіло зберігає те, з чим не впоралася психіка. 🔴Кожна невисловлена образа 🔴Кожен пригнічений крик 🔴Кожне "я потерплю" 🔴 Кожне "мені зараз не до себе" Воно не зламалося. Воно кричить. Безсоння це коли психіка не може відключити режим переживання за щось. Втома — це не ліньки, а коли тіло давно живе в режимі контролю. Щитовидка це реакція на стрес, коли доводилося терпіти і прискорюватися, а тіло просило зупинитися. Безсилля — це слабкість характеру, це запобіжник, який вибило від навантаження. І тут ВАЖЛИВО почути тіло, не тільки прибрати симптом, а й зрозуміти: 🔘 якийсь внутрішній конфлікт тримає тіло в напрузі 🔘 яка подія стала точкою запуску цієї реакції тіла 🔘 яка емоція не була прожита до кінця 🔘 чому тіло досі не відчуває, що вже можна розслабитися Я допомагаю знаходити ту саму точку — подію, яка запустила хворобу в тілі. Я працюю із конкретною причиною. І коли ми знаходимо цей момент і опрацьовуємо його, напруга йде. З голови та з тіла – одночасно. Тому, якщо вас турбують будь-які симптоми в тілі – приходьте, не затягуйте 👌 Чим раніше ви зрозумієте корінь свого стану, тим швидше зможете розпочати шлях у відновленні Чекаю на вас 👉 @YuliyaPelykh