Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ТІЛО ПАМ’ЯТАЄ ВСЕ
Añadido 14 jul. 2024

ТІЛО ПАМ’ЯТАЄ ВСЕ

@YullaPe
Número de suscriptores: 778
Fotos: 795
Videos: 913
Enlaces: 1,840
Descripción:
ЩАСЛИВІ ЛЮДИ НЕ ХВОРІЮТЬ! ЮЛІЯ ПЕЛИХ Тілесний практик Клінічний психолог Працюю через відчуття в тілі. Тіло ніколи не бреше. Допомагаю вам бути здоровими - без пігулок! Карта для подяки: 4441111130493467 Запис на сесію 👉 - @YuliyaPelyk
Fuente

ТІЛО ПАМ’ЯТАЄ ВСЕ | Я навіть не працювала з цим безпосередньо, але симптоми зникли самі......

Logotipo de la comunidad de telegram - СЕКРЕТИ Психосоматики з Юлією Пелих. ТІЛО ПАМ’ЯТАЄ ВСЕ @YullaPe
90 Vistas/Alcance 2025-03-21 13:00 Mensaje №4756
«Я навіть не працювала з цим безпосередньо, але симптоми зникли самі...» Як часто ми боремося з тілом, намагаючись «заглушити» біль пігулками, подолати тривожність вольовим зусиллям і впоратися зі стресом, не розуміючи, що все це лише верхівка айсберга? ❗️Цей кейс – доказ того, що справжнє зцілення відбувається, коли ми працюємо не тільки з симптомами, але і з їх глибинними причинами. 📌 Дівчина прийшла на курс із болем, панічними атаками та тривожністю… а пішла зовсім з іншою якістю життя. Ось її історія 👇 🔻 Крапка А Фізичні симптоми: нудота, біль у правому підребер'ї, хронічний біль у шлунку. Психоемоційний стан: постійна тривожність, панічні атаки. Енергетичний та фінансовий застій: закритість. 🔺 Крапка Б Повністю зникли болі в шлунково-кишковому тракті – ні нудоти, ні дискомфорту, а якщо раптом виникає неприємне відчуття, вона знає, як його зняти без медикаментів. Тривога та панічні атаки зникли самі собою 🔥 Вона навіть не працювала з цим безпосередньо – просто в процесі роботи з курсу стан стабілізувався. Пройшли болі в шлунку – знову без спеціальної роботи із симптомом, просто через глибоке опрацювання психосоматики. 📌 Я завжди вам говорю: ТІЛЬКИ ЗНАЮЧИ НОВУ ІНФОРМАЦІЮ ІИ ПОЧНЕТЕ ЖИТИ ПО НОВОМУ!РІШЕННЯ завжди за вами чи сидіти в своїх хворобах та стражданнях чи пізнавати нове та жити, як ви хочете: здоровими та щасливими!!!!Медицина здоровими та щасливими вас НЕ ЗРОБИТЬ!!!!!Хочете навчитися розуміти своє ТІЛО ставте + в коментарях!!!!